Miscellanous Vehicles i Technical Equipment

User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Miscellanous Vehicles i Technical Equipment

Post by decomposed05 » 01 Jan 2013, 21:38

Amalio wrote:
decomposed05 wrote:Myślisz, że ci mniej ogarnięci by się stosowali do tego? Zamiast jednej kategorii byś miał 5 ;)
No ja sądzę, że jak coś będzie się nazywało Miscellanous Tram, to wiadomo, że tam się daje tramwaje, a nie autobusy. I naprawdę wierzę, że to pomoże.
Gdybym nie wierzył, to równie dobrze można by bylo stwierdzić, że po co serie w ogóle jak niektórzy wrzucają pod co popadnie na zasadzie, że wrzuca się pod to co ma najbardziej podobną nazwę. To jest norma. Trzeba raz na jakiś czas przejrzeć pojazdy w danej serii, bo różne kwiatki można znaleźć. Dzisiaj też przerzucałem turystycznego King Longa z miejskiej serii, bo różniła się jedną cyfrą i literą, to se osobnik wrzucił pod to co było.
Albo ile to razy Miscellanous wyciągało się z serii ABB, bo jest pierwsza na liście.
Ale to są wyjątki.
Jak będzie na liście Misc Bus/Tram/Trolley/Metro (najlepiej jedno po drugim), to jestem pewien, że 99% będzie trafiało tam gdzie trzeba.
Z resztą fajnie by było gdyby to właśnie Miscellanous było pierwsze na liście przed wszystkim. Nie treba być nierozgarniętym żeby mieć problem by wpaść na to, że coś co nazywa się Miscellanous jest pod literą "i".

EDIT
Daleko z resztą szukać. Oto co leży w wagonikach ABB:
http://phototrans.pl/15,304797,3861.html
Najlepiej stworzyć producenta "?". Będzie pierwsza na liście i jednoznaczna jak dla mnie.
Post Reply