Lista tematów

Post Reply
User avatar
evalyen
Posts: 178
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Lista tematów

Post by evalyen » 28 Oct 2012, 17:02

Luźny pomysł: a jakby tematy na liście były posortowane alfabetycznie?

Wiem, że można niejako wyszukać dany temat wpisując pierwsze litery jego nazwy i tak parę razy, aż się trafi na właściwy, ale np. teraz dodawałam temat "Ściganie" do jednego ze zdjęć i miałam zonka, bo mój Chrum, tak jak i przy wyborze miast z listy, w ogóle nie reagował na polskie ogonki, wpisanie Ś nie dało absolutnie nic i musiałam sobie całą listę przejrzeć strzałkami. O ile jestem w stanie docenić to, że układ chronologiczny daje wygodny dostęp do świeżych tematów, o tyle uważam, że układ alfabetyczny byłby bardziej przejrzysty, bo można się wtedy spodziewać w którym miejscu dany temat zaistnieje.

Alternatywnie, może coś takiego jak jest przy wyszukiwaniu/ustawianiu "po nowemu" przewoźnika, że podczas wpisywania fragmentu nazwy wyskakują pasujące opcje? Albo dwie listy, jedna np. z pięcioma najnowszymi tagami, a druga ze wszystkimi w układzie alfabetycznym. Albo już nie wiem co.
Tryb otwarty nie boli! :evil:
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Lista tematów

Post by vecto_529 » 28 Oct 2012, 18:26

Nie wiem, ja mam chrum chruma i nie mam takich problemów. Zawsze działa, a tak jak zauważyłaś - chronologia pomaga szybciej wyszukać pożądany temat. :)
ImageImageImage
User avatar
evalyen
Posts: 178
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Warszawa

Re: Lista tematów

Post by evalyen » 28 Oct 2012, 19:50

Cholera no. U mnie to tylko w Firefoxie te ogonki przy listach działają, a z Firefoxem mam ten problem, że o ile na jednym komputerze śmiga bez problemu, o tyle na dziadku-laptopie muli i zawiesza. Opera tylko muli. :D

No zaraz, nie powiedziałam, że pomaga szybciej wyszukać właśnie, pomaga tylko przy stosowaniu tych świeżych. Ale fakt, jest to spora zaleta np. właśnie przy Wszystkich Świętych, kiedy temat jest pierwszy z brzegu, niż jakby się miało wpisywać "wszy" i potem jeszcze odpowiedni rocznik z listy wybierać, a tak jest pod ręką.

Tooooo może gdzieś u góry tej listy mogłyby się wyświetlać trzy najnowsze tematy, albo trzy najpopularniejsze przy zdjęciach dodanych w ciągu ostatniego tygodnia, a potem reszta alfabetycznie? Kompromis taki :mrgreen:
Tryb otwarty nie boli! :evil:
PanTograf
Posts: 275
Joined: 15 Apr 2008, 00:00

Re: Lista tematów

Post by PanTograf » 05 Nov 2012, 00:04

evalyen wrote:Luźny pomysł: a jakby tematy na liście były posortowane alfabetycznie?
Alfabetycznie czy chronologicznie, tak źle i tak niedobrze, bo trochę tych tematów jest i długo się znajduje właściwy.
evalyen wrote:Alternatywnie, może coś takiego jak jest przy wyszukiwaniu/ustawianiu "po nowemu" przewoźnika, że podczas wpisywania fragmentu nazwy wyskakują pasujące opcje? Albo dwie listy, jedna np. z pięcioma najnowszymi tagami, a druga ze wszystkimi w układzie alfabetycznym. Albo już nie wiem co.
Alternatywa, taaak, to bardzo przyjemna nazwa... i bardzo dobra koncepcja, ta ona...

zdravim
Post Reply