Ulubieni autorzy

Post Reply
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Ulubieni autorzy

Post by Lukasy » 03 Aug 2009, 21:19

Halo.

Czy wielkim problemem byłoby wyczarować opcję "Dodaj autora do ulubionych"? Byłaby może do kompletu zakładka "Ostatnie zdjęcia ulubionych autorów" ;) Śledzę prace kilku autorów, którzy nie mają literek i dość często zdarza mi się przegapić ich zdjęcia, a korzystanie z wyszukiwarki jest w tym wypadku dość kłopotliwe, bo wymaga kilkukrotnego wprowadzania tych samych danych i zmiany jedynie w polu "Autor".

Pzdr, Ł.
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Ulubieni autorzy

Post by empi » 03 Aug 2009, 22:56

Ja sobie dodałem po prostu do ulubionych w przeglądarce. Taka opcja na TWB chyba posłużyłaby do lizusostwa i wzajemnej adoracji ;)
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Kędzior
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2008, 00:00
Location: Wrocław k. Zakrzowa
Contact:

Re: Ulubieni autorzy

Post by Kędzior » 03 Aug 2009, 23:00

empi wrote:Ja sobie dodałem po prostu do ulubionych w przeglądarce. Taka opcja na TWB chyba posłużyłaby do lizusostwa i wzajemnej adoracji ;)
Lub też do wzajemnego czepialstwa. Chociaż niektórzy i bez tego to robią.
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: Ulubieni autorzy

Post by Lukasy » 03 Aug 2009, 23:28

Ale niby dlaczego? Autor niekoniecznie musiałby widzieć, że jest dla kogoś "tym ulubionym" ;) Oczywiście propozycja Empiego to jest jakieś wyjście, no ale... ;)
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
Ventlan
Posts: 51
Joined: 19 Jun 2006, 00:00
Location: Łódź i okolice

Re: Ulubieni autorzy

Post by Ventlan » 04 Aug 2009, 17:18

Zawsze można sobie dodać listę zdjęć autora do ulubionych w przeglądarce. Dodatkowo jakiś czas temu pojawiły się kanały RSS dla autorów i to jest chyba najlepsze narzędzie do śledzenia kogokolwiek.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Ulubieni autorzy

Post by decomposed05 » 18 Aug 2009, 14:14

Ventlan wrote:Zawsze można sobie dodać listę zdjęć autora do ulubionych w przeglądarce. Dodatkowo jakiś czas temu pojawiły się kanały RSS dla autorów i to jest chyba najlepsze narzędzie do śledzenia kogokolwiek.
Dokładnie, jeśli ktoś lubi czyjeś zdjęcia to ma RSS od tego.
Post Reply