Zmiana systemu rejestracji

User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Zmiana systemu rejestracji

Post by decomposed05 » 10 Mar 2013, 12:54

A może by zrobić, że każdy może się zarejestrować ale tylko niektórzy mogą dodawać zdjęcia lub być moderowani?
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by mrozard » 10 Mar 2013, 13:03

Seems legit.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by justforfun » 10 Mar 2013, 14:11

Może lepiej by na rejestrację trzeba było wysłać około 4 zdjęć? Według mnie można by było lepiej ocenić kandydata no i szybciej. Ewentualnie tak jak Tatuś proponuje, a później każdy kto chce dodawać fotki, musi wysłać kandydaturę z kilkoma fotkami. Ewentualnie też można zrobić rangi typu user, fotoreporter (czy coś w ten deseń dla tych, którzy posiadają uprawnienia na dodawanie zdjęć).
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by mrozard » 10 Mar 2013, 14:21

Ale po co się rozdrabniać? Zrobić konta do komentarzy (R-ka i limit 0) i cacy. Lepiej będzie karać i blokować trolli.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by justforfun » 10 Mar 2013, 15:20

Jak na razie ten temat jest chyba też od propozycji a ja tylko dodałem swoją. Tatuś i tak wprowadzi to co będzie uważał za słuszne choć ta Twoja też nie jest zła, można zawsze podyskutować na ten temat, prawda? :)
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by Marcin Ciszewski » 10 Mar 2013, 15:23

mrozard wrote:Ale po co się rozdrabniać? Zrobić konta do komentarzy (R-ka i limit 0) i cacy. Lepiej będzie karać i blokować trolli.
+1
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by Amalio » 10 Mar 2013, 15:53

decomposed05 wrote:A może by zrobić, że każdy może się zarejestrować ale tylko niektórzy mogą dodawać zdjęcia lub być moderowani?
Byłaby to dobra opcja. Są ludzie którzy pomagają galerii wiedzą, a niekoniecznie muszą dodawać zdjęcia. Myślę, że to zachęciłoby wszystkich do współpracy. A dopiero po rejestracji można by było aplikować na fotografa lub edytora.
User avatar
Luke_Police
Posts: 489
Joined: 06 Nov 2007, 00:00

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by Luke_Police » 10 Mar 2013, 16:51

Pomysł ciekawy, aczkolwiek widzę jedno zagrożenie. Załóżmy, że jestem kierowcą w przedsiębiorstwie komunikacji miejskiej, dodałem do bazy wszystkie jego pojazdy, wraz z numerami VIN i rocznikami produkcji. Mam upierdliwego szefa, który przypadkiem znajduje fotogalerię, rejestruje się i wchodzi w karty wozów. Co widzi? A no widzi, że jego pracownik wyniósł z firmy dane wszystkich pojazdów. I pracownik ma przejebane... A tak - szef nie ma konta - nie wie kto edytował dane wozu, nie ma podstaw do tego, by mieć pretnsje. Konieczność wysłania własnej solidnej kandydatury jest skuteczną blokadą dla nadgorliwych pracodawców (przewoźników) będących w antagonistycznej postawie dla ludzi z takimi zainteresowaniami jak my.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by Amalio » 10 Mar 2013, 17:06

No dobrze, ale kto powiedział, że osoba rejestrująca się z takiego konta będzie miałą dostęp do historii edycji?

Tak w ogóle to historia edycji nie jest widoczna czasem tylko przez edytorów? Pytam, bo nie wiem/nie pamiętam.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Zmiana systemu rejestracji

Post by justforfun » 10 Mar 2013, 19:18

Amalio wrote:No dobrze, ale kto powiedział, że osoba rejestrująca się z takiego konta będzie miałą dostęp do historii edycji?

Tak w ogóle to historia edycji nie jest widoczna czasem tylko przez edytorów? Pytam, bo nie wiem/nie pamiętam.
Jest widoczna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Bynajmniej ja ją widzę a literki nie mam :)
Post Reply