Powrót starych blokad

User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Powrót starych blokad

Post by JacekM1 » 24 Jul 2013, 23:31

Może bardziej motywujące byłoby trwałe pozbawianie możliwości publikacji na danej perspektywie po jakiejś ilości "odpublicznionych" zdjęć?"
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Powrót starych blokad

Post by decomposed05 » 25 Jul 2013, 09:55

O to jest jakiś plan + modyfikacja szajslotka.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Powrót starych blokad

Post by piotr_kosz » 28 Jul 2013, 21:51

http://phototrans.pl/14,636807,0.html

Było zablokowane, ktoś odblokował. Może warto zweryfikować uprawnienia osoby, która tak postąpiła?
jacekso
Posts: 123
Joined: 07 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: Powrót starych blokad

Post by jacekso » 30 Jul 2013, 18:30

piotr_kosz wrote:http://phototrans.pl/14,636807,0.html
Było zablokowane, ktoś odblokował. Może warto zweryfikować uprawnienia osoby, która tak postąpiła?
Słoneczko przygrzało? Nie było zablokowane tylko niedostępne w polskim grajdole, a jestem zdania żeby moje zdjęcia były dostępne dla Polaków. :>
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Powrót starych blokad

Post by piotr_kosz » 30 Jul 2013, 19:34

jacekso wrote: Słoneczko przygrzało? Nie było zablokowane tylko niedostępne w polskim grajdole, a jestem zdania żeby moje zdjęcia były dostępne dla Polaków. :>
Kompletnie masz "w dupie" rozwój polskiej części TWB i czynisz z tego prywatny folwark.

Trudno. Później mamy do czynienia z postami w dziale o zablokowanych zdjęciach, gdzie nowicjusze powołują się na "argument" - "przecież wiszą gorsze". Po to masz B, żeby dawać przykład i starać się. Jeżeli sprawia Ci to trudność to zrzeknij się funkcji blokera.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: Powrót starych blokad

Post by egon » 14 Aug 2013, 16:34

Stare blokady miały jeszcze jedną zaletę - otrzymywanie powiadomień o zablokowaniu. Teraz po wyrzuceniu z perspektywy nie ma żadnej informacji, a jakieś stare "zablokowane" po nowemu zdjęcie będzie sobie wisieć przez wieki, bo jego autor może nie zauważyć, że jest wyrzucone. Może dałoby się wprowadzić jakieś komunikaty? Tak mi się to nasunęło po ostatnim wyrzuceniu mojego zdjęcia, na szczęście w miarę nowego.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Powrót starych blokad

Post by krzychu » 15 Aug 2013, 11:41

Nieprawda. Teraz też wyświetla: Moje zablokowane zdjęcia (xxx) - xxx to liczba oznaczająca ilość zdjęć zarówno zablokowanych po staremu, jak i wyrzuconych poza perspektywę.
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: Powrót starych blokad

Post by projektor_ols » 15 Aug 2013, 12:37

Chyba jednak jest coś na rzeczy, bo jak raz mi wywalono zdjęcie poza perspektywę to o tym fakcie dowiedziałem się przeglądając swoje zdjęcia. Żadnego powiadomienia nie było.

Chociaż Krzychu może mieć racje, bo często pada "ofiarą" wyrzucanych zdjęć poza perspektywę. :P Widocznie działa to wybiórczo.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: Powrót starych blokad

Post by egon » 15 Aug 2013, 22:30

krzychu wrote:Nieprawda. Teraz też wyświetla: Moje zablokowane zdjęcia (xxx) - xxx to liczba oznaczająca ilość zdjęć zarówno zablokowanych po staremu, jak i wyrzuconych poza perspektywę.
Prawda. U mnie nic się nie wyświetliło, a zdjęcie było poza perspektywą.
projektor_ols wrote:Chyba jednak jest coś na rzeczy, bo jak raz mi wywalono zdjęcie poza perspektywę to o tym fakcie dowiedziałem się przeglądając swoje zdjęcia. Żadnego powiadomienia nie było.

Chociaż Krzychu może mieć racje, bo często pada "ofiarą" wyrzucanych zdjęć poza perspektywę. :P Widocznie działa to wybiórczo.
Coś mi się kojarzy, że przy poprzednim wyrzuceniu poza perspektywę dostałem komunikat. Ale to dość dawno było ;)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: Powrót starych blokad

Post by koziutek » 18 Aug 2013, 01:18

może to wynika z tego, że usunięcie z perspektywy można zrobić na dwa sposoby - funkcja "edytuj perspektywę" gdzie można ustawić w których perspektywach się wyświetla zdjęcie, oraz funkcja "zdejmij upublicznienie" która teoretycznie działa jak dawna blokada, tj. można przy okazji dopisać komentarz i odhaczyć pola "słaby kadr" itd.
Post Reply