Możliwość "polubienia" organizatora

Post Reply
User avatar
Szeryf
Posts: 141
Joined: 24 Apr 2008, 00:00
Location: Świdnica
Contact:

Możliwość "polubienia" organizatora

Post by Szeryf » 31 Oct 2017, 21:26

Tak się zastanawiam, że można by również utworzyć możliwość polubienia organizatora. Ostatnio coraz więcej tworzy się najróżniejszych konsorcjów prywatnych firm, które wygrywają przetargi zorganizowane na rzecz najróżniejszych ZKM-ów.
Ostatni przykład - Bielawa, gdzie od nowego roku 100% kursów przejmuje konsorcjum Kłosok/A21.
O ile pojazdy tych przewoźników śmigające po Śląsku mało mnie interesują, to te "sąsiedzkie" chętnie bym śledził przy pomocy komunikatów o dodaniu zdjęć na stronie głównej.
P.S. - Klikając w organizatora można by też utworzyć na wstępie jego historię/wykaz miast, linii itp. i dopiero poniżej zdjęcia.
ImageImage
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Możliwość "polubienia" organizatora

Post by empi » 31 Oct 2017, 23:13

Przede wszystkim Meteorex narobił kłopotu tą swoją ekspansją i to wygląda jak w Wielkiej Brytanii czy Holandii. Miło by było wyłuskać spis taboru tylko dla Radomia czy Tczewa. Chyba jednak dobrze byłoby mieć oddziały, zajezdnie czy placówki terenowe...
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Możliwość "polubienia" organizatora

Post by decomposed05 » 29 Dec 2017, 23:06

Zajebiemy się w uzupełnianiu tego.
User avatar
Szeryf
Posts: 141
Joined: 24 Apr 2008, 00:00
Location: Świdnica
Contact:

Re: Możliwość "polubienia" organizatora

Post by Szeryf » 30 Dec 2017, 22:56

Prawda i dlatego ja również jestem przeciwny tworzeniu wszelakich oddziałów.
Temat można by ugryźć inaczej, np. w edycji danych pojazdu utworzyć dodatkowy wiersz z miastem obsługi. Byłby to główny klucz przyporządkowania pojazdów na "emigracji". Po zapisaniu danych, klikając w dane miasto, oprócz podmiotów w nim występujących widnieliby dodatkowo "Przewoźnicy zewnętrzni", czyli przewoźnik (z automatu) a w nim pojazdy wybrane z edycji danych.
ImageImage
Post Reply