Inne informacje w karcie wozu

Post Reply
User avatar
Kędzior
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2008, 00:00
Location: Wrocław k. Zakrzowa
Contact:

Inne informacje w karcie wozu

Post by Kędzior » 20 May 2009, 14:46

Zakładam temat, bo nie znalazłem odpowiedniego. Czy można zmniejszyć ograniczenie liczby znaków w polu "Inne informacje"?
Na przykładzie tego wozu: http://phototrans.eu/autobusy.php?s=15& ... ticket=191 nie wszystko się mieści, a zdaje się ktoś jeszcze będzie chciał dopisać terminy kiedy był testowany u danego przewoźnika.
Last edited by Kędzior on 20 May 2009, 23:04, edited 1 time in total.
mariomj
Posts: 86
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Inne informacje w karcie wozu

Post by mariomj » 20 May 2009, 18:11

Chyba zmniejszyć ograniczenie? :P

Jestem za.
Marek Landowski
Posts: 223
Joined: 07 May 2007, 00:00
Contact:

Re: Inne informacje w karcie wozu

Post by Marek Landowski » 22 May 2009, 13:35

Chyba zlikwidować ograniczenie?

Jestem za. :P
User avatar
qubbus
Posts: 59
Joined: 16 Jun 2008, 00:00
Contact:

Re: Inne informacje w karcie wozu

Post by qubbus » 30 Dec 2009, 22:55

Witajcie! Odświeżam temat bo chciałem się poradzić. Otóż na TWB są pojazdy, które nie mają zdjęć, ale zdarza się, że jakieś zdjęcia są dostępne w internecie (czasem coś się przypadkiem trafi). Co sądzicie gdyby wówczas takie zdjęcia (szczególnie jakieś charakterystyczne) niejako "wklejać" w "innych informacjach" (głównie w celach informacyjnych, tak dla zobrazowania, no i oczywiście z podaniem źródła)? Przykładowo zrobiłem coś takiego: http://www.phototrans.eu/autobusy.php?s ... ticket=387
Pytam, bo nie widziałem by coś takiego było praktykowane... To znaczy są czasem jakieś opisy, linki do zdjęć itp, ale chyba nikt nie dawał miniaturki zdjęcia... Jakie są Wasze opinie?
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Inne informacje w karcie wozu

Post by JacekM1 » 30 Dec 2009, 23:29

ja bym jednak wolał żeby to były linki, a nie ciągnięcie komuś transferu (zwłaszcza jak odwiedzający kartę tego wozu na twb niekoniecznie chce oglądać zdjęcie z innej strony). ale to jest tylko moje osobiste zdanie ;)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: Inne informacje w karcie wozu

Post by m3ntor » 31 Dec 2009, 10:22

Dla mnie to średnio udany pomysł.

Najbezpieczniej w tym wypadku byłoby dac sam link do www z tym obrazkiem (do samego obrazka w sumie też chyba będzie bezpiecznie). Wyrażam wątpliwości w kwestii dbania o prawa autorskie w miejscu, gdzie my często z ich łamaniem walczymy (tak mi się zdaje ;) ).

Poza tym czy to rzeczywiście aż tak potrzebne by ryzykować zadymę, którą może zrobić jakiś obrażony na TWB foto-amator? Jak zażąda usunięcia zdjęcia, to chyba nie ma wyjścia jak usunąć?
User avatar
qubbus
Posts: 59
Joined: 16 Jun 2008, 00:00
Contact:

Re: Inne informacje w karcie wozu

Post by qubbus » 03 Jan 2010, 23:34

Ok, zmieniłem. ;)

Też właśnie nie miałem pewności czy to dobry pomysł (np. w kontekście praw autorskich i tego czy ktoś mógłby się 'czepiać'), dlatego też zadałem tutaj to pytanie.
Post Reply