Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by decomposed05 » 22 Jun 2009, 16:20

piotr_kosz wrote:A nie lepiej pójść na taki układ - zablokować zdjęcia, na którym są pojazdy, które mają już jedno zdjęcie? Bo w twórczości Dennisa są zdjęcia, w których praktycznie różnią się datą, otoczenie jest te same, bo autobus zasłania 95% kadru...

A czemu ma to służyć?
Ja ci znajdę w koszalinie więcej knotów przypadających na jeden autobus.
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by Lukasy » 22 Jun 2009, 16:26

I w Wilnie, i w Koszalinie, i w wielu innych miejscach znajdzie się sporo knotów na jeden autobus.
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by piotr_kosz » 22 Jun 2009, 16:36

decomposed05 wrote:
piotr_kosz wrote:A nie lepiej pójść na taki układ - zablokować zdjęcia, na którym są pojazdy, które mają już jedno zdjęcie? Bo w twórczości Dennisa są zdjęcia, w których praktycznie różnią się datą, otoczenie jest te same, bo autobus zasłania 95% kadru...

A czemu ma to służyć?
Ja ci znajdę w koszalinie więcej knotów przypadających na jeden autobus.
Ok, zrozumiałem aluzję.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by Amalio » 22 Jun 2009, 17:26

decomposed05 wrote:
Zablokuję te zdjęcia pod warunkiem, że pojedziesz, wykonasz i umieścisz zdjęcia pojazdów przedstawionych na tych zdjęciach.
To spójrz w karty tych pojazdów. Każdy z nich ma więcej niż jedno zdjęcie i w przypadku tego wozu:
http://www.phototrans.eu/15,217307,458.html
różnica wynosi jeden(!) dzień. Ja jestem rad z oglądania gorszych zdjęć z innych krajów(bo jednak podstawą zdjęcia jest autobus, a nie jakieś nie wiadomo co i nie mam nic przeciwko takim zdjęciom jak te Denisa)) jednak to co zalinkowałem powyżej jest już przesadą.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by decomposed05 » 22 Jun 2009, 18:38

Ale osso chodzi? Jedno jest z prawej a drugie z lewej.

Nie chciałbym aby ten wątek był miejscem podpier.... Jeśli ktoś się czuje pokrzywdzony to zapraszam na zdjęcia, a nie na forum. Jest tyle miejsc, które nie mają ani jednego zdjęcia ;)

Pozdrawiam.
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by JacekM1 » 22 Jun 2009, 18:42

Amalio wrote:
decomposed05 wrote:
Zablokuję te zdjęcia pod warunkiem, że pojedziesz, wykonasz i umieścisz zdjęcia pojazdów przedstawionych na tych zdjęciach.
To spójrz w karty tych pojazdów. Każdy z nich ma więcej niż jedno zdjęcie i w przypadku tego wozu:
http://www.phototrans.eu/15,217307,458.html
różnica wynosi jeden(!) dzień. Ja jestem rad z oglądania gorszych zdjęć z innych krajów(bo jednak podstawą zdjęcia jest autobus, a nie jakieś nie wiadomo co i nie mam nic przeciwko takim zdjęciom jak te Denisa)) jednak to co zalinkowałem powyżej jest już przesadą.
a jak ikarusy w Gdyni mają po 100 zdjęć to jest okej? albo jakieś scanie w Koszalinie czy innym Tarnowie po kilkadziesiąt?
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by decomposed05 » 22 Jun 2009, 18:50

piotr_kosz wrote: A czemu ma to służyć?
Ja ci znajdę w koszalinie więcej knotów przypadających na jeden autobus.
Ok, zrozumiałem aluzję.[/quote]

Akurat nie o tobie myślałem ;) Ale spójrz na zdjęcia 1185 ;)
Post Reply