Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by Adam G.1 » 06 Jun 2009, 00:38

pawel_slo wrote:Albo podczas dodawania zdjęcia dodać opcję "zapoznałem się z regulaminem" itp.? ;-)
o nieee, nie lubię bezsensownego zaznaczania takich bzdur :)
User avatar
pawel_slo
Posts: 85
Joined: 20 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by pawel_slo » 06 Jun 2009, 09:03

Adam G.1 wrote:
pawel_slo wrote:Albo podczas dodawania zdjęcia dodać opcję "zapoznałem się z regulaminem" itp.? ;-)
o nieee, nie lubię bezsensownego zaznaczania takich bzdur :)

Zawsze można to wymusić tylko na niektórych użytkownikach ;-)
Nielubiany, chamski, cyniczny Křemílek :D
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re:

Post by padamus » 08 Jun 2009, 06:34

decomposed05 wrote:Ale nie o to chodzi by się dowartościowywać pięknymi zdjęciami. Gdybym chciał przyjąć, że chcę mniej ale dobrze to bym zrobił system do akceptacji zdjęć podobny do tego na kolejowej części. Tutaj jest większa swoboda.
To przypomnij to świeżo upieczonym cenzorom.
Sytuacja wygląda tak, wrzucam kilka zdjęć stuningowanego pogota. Kilka osób prosi o fotkę, na której widać jak rozwiązano montaż przednich drzwi. Z racji, że pogot postoi jeszcze dłuższy czas, a jak już wyjedzie to jego miesięczny przebieg wynosi ~130 km, a obiecałem takie foto, popełniam coś takiego: http://www.beskidzkie-autobusy.com/x/698/new698h-.jpg Autobus ucięty i pod słońce, ale doskonale widać wspomniany element, w opisie zawarłem, że wrzucam to jako ciekawostkę, w odpowiedzi od początkującego blokera słyszę, że to już widać na innym zdjęciu (ale nie tak szczegółowo) i mam sobie poczekać jak wyjedzie.
Sorry, ale jak kogoś interesuje technika, a takich osób jest tu sporo, to na pewno bardziej ucieszy się z takiego knota, niż z kolejnego perfekcyjnego zdjęcia z miasta. Poza tym dziwi mnie to tym bardziej, że nie takie knoty na TWB przechodzą, które w dodatku nie wnoszą nic. No i warto się zastanowić czy warto się gdzieś wybrać z chęcią sfocenia i pokazania czegoś ciekawego innym, tracić na to czas i paliwo, by później cenzor miał satysfakcję z zablokowanego zdjęcia?
Trajtek
Posts: 74
Joined: 30 Dec 2007, 00:00
Location: Gdynia

Re: Re:

Post by Trajtek » 08 Jun 2009, 14:25

padamus wrote:Sytuacja wygląda tak, wrzucam kilka zdjęć stuningowanego pogota. Kilka osób prosi o fotkę, na której widać jak rozwiązano montaż przednich drzwi. Z racji, że pogot postoi jeszcze dłuższy czas, a jak już wyjedzie to jego miesięczny przebieg wynosi ~130 km, a obiecałem takie foto, popełniam coś takiego: http://www.beskidzkie-autobusy.com/x/698/new698h-.jpg Autobus ucięty i pod słońce, ale doskonale widać wspomniany element, w opisie zawarłem, że wrzucam to jako ciekawostkę, w odpowiedzi od początkującego blokera słyszę, że to już widać na innym zdjęciu (ale nie tak szczegółowo) i mam sobie poczekać jak wyjedzie.
To tak trudno wrzucić to zdjęcie na jakikolwiek serwer (np. ten, co podałeś wyżej) i podać przy okazji wrzucania innego zdjęcia na TWB?
padamus wrote:Poza tym dziwi mnie to tym bardziej, że nie takie knoty na TWB przechodzą, które w dodatku nie wnoszą nic.
Standardowo - grabisz sobie u innych user'ów...
padamus wrote:No i warto się zastanowić czy warto się gdzieś wybrać z chęcią sfocenia i pokazania czegoś ciekawego innym, tracić na to czas i paliwo, by później cenzor miał satysfakcję z zablokowanego zdjęcia?
Rzeczywiście... sfociłeś wóz NA ZAJEZDNI i wszyscy mają Ci bić pokłony za zużyte paliwo... Nikt Ci nie kazał tego ujęcia wrzucać, a dla osób zainteresowanych wystarczy podać link.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Re:

Post by Adam G.1 » 08 Jun 2009, 16:13

padamus wrote:by później cenzor miał satysfakcję z zablokowanego zdjęcia?
mam fajniejsze rzeczy, z których czerpię satysfakcję.

Ty zaś robisz aferę na pół TWB za jednego zablokowanego knota :)
padamus wrote:w odpowiedzi od początkującego blokera słyszę, że to już widać na innym zdjęciu (ale nie tak szczegółowo) i mam sobie poczekać jak wyjedzie.
no bo tak jest.
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Re:

Post by padamus » 08 Jun 2009, 17:23

Trajtek wrote:
padamus wrote:Poza tym dziwi mnie to tym bardziej, że nie takie knoty na TWB przechodzą, które w dodatku nie wnoszą nic.
Standardowo - grabisz sobie u innych user'ów...
Czy blokerzy są tutaj od załatwiania prywaty? Chyba nie...
Trajtek wrote:
padamus wrote:No i warto się zastanowić czy warto się gdzieś wybrać z chęcią sfocenia i pokazania czegoś ciekawego innym, tracić na to czas i paliwo, by później cenzor miał satysfakcję z zablokowanego zdjęcia?
Rzeczywiście... sfociłeś wóz NA ZAJEZDNI i wszyscy mają Ci bić pokłony za zużyte paliwo... Nikt Ci nie kazał tego ujęcia wrzucać, a dla osób zainteresowanych wystarczy podać link.
Nikt nie ma bić pokłonów. Jedynie na prośbę wybrałem się by to sfocić. Niestety nie miałem pod co podpiąć linka. Miałem go podpiąć pod zdjęcie z Cieszyna, czy z Wapienicy?
Adam G.1 wrote:Ty zaś robisz aferę na pół TWB za jednego zablokowanego knota :)
Nie, tylko nie podoba mi się, że innym nie takie knoty puszczacie, a tu, bo ktoś mnie nie lubi, blokuje się od razu zdjęcie.
Sorry, zdenerwowało mnie to, bo przez 7 lat na TWB zablokowano mi zaledwie 5 zdjęć i nie chciałem, by się to zmieniło.
Może miło by było napisać, że zdjęcie jest do kitu i pozostawić mi usunięcie tego zdjęcia?
Trochę dla TWB zrobiłem i przykre jest takie traktowanie, zwłaszcza że były osoby, które uważały, że zdjęcie powinno zostać.
Adam G.1 wrote:
padamus wrote:w odpowiedzi od początkującego blokera słyszę, że to już widać na innym zdjęciu (ale nie tak szczegółowo) i mam sobie poczekać jak wyjedzie.
no bo tak jest.
Gdyby było tak, że wszystko na tym zdjęciu widać, zlałbym sprawę, ale na życzenie je wrzuciłem.

A tak przy tym temacie: czy blokowanie zdjęcia 330111, przyzwoitego technicznie i całkiem ciekawego uzasadniając
"bo za dużo zdjęć z tego dnia"
jest fair?

Panowie, nie róbcie znowu z TWB prywatnego poletka blokerów.
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Re:

Post by Adam G.1 » 08 Jun 2009, 20:17

padamus wrote:Czy blokerzy są tutaj od załatwiania prywaty? Chyba nie...
padamus wrote:Nie, tylko nie podoba mi się, że innym nie takie knoty puszczacie, a tu, bo ktoś mnie nie lubi, blokuje się od razu zdjęcie.

to się już nazywa mania prześladowcza. rozumiem, jakbym Ci zablokował 10 zdjęć, ale jedno?! to już nazywasz blokowaniem "bo Cię nie lubię"? Swoją drogą, nie wiem na jakiej podstawie tak wnioskujesz.
padamus wrote:Sorry, zdenerwowało mnie to, bo przez 7 lat na TWB zablokowano mi zaledwie 5 zdjęć i nie chciałem, by się to zmieniło.
Może miło by było napisać, że zdjęcie jest do kitu i pozostawić mi usunięcie tego zdjęcia?
zasady dotyczą każdego. nie ma równych i równiejszych, zostałeś potraktowany tak, jak każdy.
padamus wrote:A tak przy tym temacie: czy blokowanie zdjęcia 330111, przyzwoitego technicznie i całkiem ciekawego uzasadniając
"bo za dużo zdjęć z tego dnia"
jest fair?

Panowie, nie róbcie znowu z TWB prywatnego poletka blokerów.
jak czegoś nie wiesz, to proszę, nie odzywaj się :)

btw - z cenzorami jest jak z kanarami: dopóki to nie właśnie Tobie wlepi karę, to wszystko jest w porządku.
User avatar
padamus
Posts: 536
Joined: 08 Feb 2005, 00:00

Re: Re:

Post by padamus » 08 Jun 2009, 20:20

Adam G.1 wrote:btw - z cenzorami jest jak z kanarami: dopóki to nie właśnie Tobie wlepi karę, to wszystko jest w porządku.
Mylisz się.
User avatar
fikander
Posts: 29
Joined: 08 Apr 2008, 00:00
Contact:

Re: Re:

Post by fikander » 08 Jun 2009, 20:54

padamus wrote:Poza tym dziwi mnie to tym bardziej, że nie takie knoty na TWB przechodzą, które w dodatku nie wnoszą nic.
Ten też nic nie wnosi IMO.
I właśnie (m.in.) dlatego przeglądanie TWB przypomina wygrzebywanie pereł z kupy gówna.
User avatar
mzk8044
Posts: 232
Joined: 07 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o zablokowanych zdjęciach

Post by mzk8044 » 09 Jun 2009, 00:16

padamus wrote:Sytuacja wygląda tak, wrzucam kilka zdjęć stuningowanego pogota. Kilka osób prosi o fotkę, na której widać jak rozwiązano montaż przednich drzwi. Z racji, że pogot postoi jeszcze dłuższy czas, a jak już wyjedzie to jego miesięczny przebieg wynosi ~130 km, a obiecałem takie foto, popełniam coś takiego: http://www.beskidzkie-autobusy.com/x/698/new698h-.jpg Autobus ucięty i pod słońce, ale doskonale widać wspomniany element, w opisie zawarłem, że wrzucam to jako ciekawostkę, w odpowiedzi od początkującego blokera słyszę, że to już widać na innym zdjęciu (ale nie tak szczegółowo) i mam sobie poczekać jak wyjedzie.
Zgadzam się z użytkownikiem M. Marszandt, że można było podlinkować na jakiś imageshack.us, czy inny.
padamus wrote:Niestety nie miałem pod co podpiąć linka. Miałem go podpiąć pod zdjęcie z Cieszyna, czy z Wapienicy?
Można było podlinkować tam, gdzie były prośby.
Post Reply