Firmy z zewnątrz obsługujące miasta

Post Reply
User avatar
Szeryf
Posts: 141
Joined: 24 Apr 2008, 00:00
Location: Świdnica
Contact:

Firmy z zewnątrz obsługujące miasta

Post by Szeryf » 13 Dec 2009, 11:09

Witam

Chciałbym przedstawić TWB-owiczom pomysł, który ułatwił by przeglądanie autobusów w danym mieście (po jego wyszukaniu) nawet jeżeli dana firma nie pochodzi z danego miasta. Mianowicie chodzi mi o to, czy była by możliwość po wybraniu danego miasta i wyświetlenie przeoźników w nim zarejstrowanych, w osobnej tabeli pod spodem wymienić np. "Firmy świadczące usługi w mieście ...", czy jakoś tak. Przytoczę kilka przykładów:
- przy wyszukiwaniu miasta Kobierzyce, aby pod spodem - jako Przewoźnik obsługujący gminę - pojawiła się firma "Sevibus", a nie żeby jej szukać we Wrocławiu na ok. 30 pozycji (oczywiście jako przewoźnik zarejestrowany również zostałby we Wrocławiu)
- w mieście Grudziąc - "Veolia Transport Kujawy sp. z o.o.", itd

Druga sprawa, to można by było również pod spodem utworzyć następną tabelę, gdzie widnieli by przewoźnicy, którzy obsługiwali dane miasto w przeszłości z konkretną datą od ... do. Uważam, że załatwiło by to raz na zawsze tworzenie np. oddziałów WPK (na który również ja się złapałem - niestety) w poszczególnych miejscowościach. Przykładowo :

- W mieście Świdnica, Dzierżoniów - WPK Wałbrzych
- W Świebodzicach - WPK Wałbrzych, DLA, MPK Świdnica
- W Bolesławcu - WPK Jelenia góra, itd.


Taka forma na pewno ułatwiła by przeglądanie TWB nawet osobom, które na codzień nie są związane ze stroną, a które kiedyś pracowały w jakimś przedsiębiorstwie (mam na myśli kierowców i nie tylko), którzy po wyświetleniu danego miasta mieliby całą historię obsługi w nim.

I to było by na tyle.

Piszcie co Wy na to ?

Pozdrawiam
ImageImage
User avatar
Michalbc
Posts: 333
Joined: 23 Jul 2007, 00:00
Location: Bolesławiec
Contact:

Re: Firmy z zewnątrz obsługujące miasta

Post by Michalbc » 13 Dec 2009, 12:55

Dobry pomysł :)
Post Reply