Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

User avatar
mzk8044
Posts: 232
Joined: 07 Apr 2005, 00:00

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by mzk8044 » 03 Jan 2010, 19:27

Adam G.1 wrote:Poza tym, gdybym hipotetycznie dodał zdjęcia ze wszystkich moich wyjazdów jednego dnia, to kto by to obejrzał?
Nie zdążyłbyś bo ktoś inny by Cię masówką ubiegł :P
User avatar
Lukasy
Posts: 345
Joined: 16 Jan 2007, 00:00
Contact:

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by Lukasy » 03 Jan 2010, 21:16

decomposed05 wrote: to już było ćwiczone ;) Specjaliści wytrzaskali wszystko w jeden dzień ;)
Ale to było fajne. Ja bym chętnie pozamieniał dzienny na tygodniowy :P
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
zapraszam serdecznie, bo już czynne ponownie ;-)
User avatar
m3ntor
Posts: 144
Joined: 07 Oct 2007, 00:00
Location: Wrocław - Zalesie

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by m3ntor » 03 Jan 2010, 21:45

Hm, ja mam jeszcze jeden argument, któremu nikt nie zaprzeczy.

Najfajniejsze na TWB jest to, że nowe zdjęcia pojawiają się w małych ilościach, ale regularnie. Mi osobiście bardziej odpowiada gdy wejdę codziennie na TWB i obejrzę 2-3 nowe zdjęcia (z codziennie oglądanych przeze mnie to właściwie tylko Wrocław) aniżeli miałbym wchodzić codziennie, nic nowego nie zastać, a raz na tydzień ktoś zasypałby TWB powiedzmy 21 nowymi zdjęciami. I powiedzmy, że zrobiłoby to załóżmy 3 autorów. Daje to niemałą liczbę ponad 60 zdjęć raz w tygodniu. Nuuuda.

Zresztą czemu mamy zmieniać coś co od tak długiego czasu tak fajnie się spisuje? Limit ma ograniczać. To, że ma się limit 3 nie oznacza, ze trzeba go codziennie wykorzystać, by zapychać sobie staty na TWB.
User avatar
Kędzior
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2008, 00:00
Location: Wrocław k. Zakrzowa
Contact:

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by Kędzior » 04 Jan 2010, 03:55

Jestem przeciwny kumulowaniu limitu.
Nie wykorzystuje limitu maksymalnie na dzień, mało tego, nie bardzo mi się chce wrzucać resztki tego co mam na dysku za poprzedniego aparatu. Nie chciałbym się po jakimś czasie obudzić, włączając TWB i przy wrzucaniu nowego zdjęcia stwierdzić, że mam limit: 3x120 zdjęć / dzień.

Lepsza jest satysfakcja, jak się zarobi na taki limit, wrzucając dobre klaty, niżeli odkładając wrzucanie na kilka miesięcy, a potem trzasnąć 144 foty w jeden dzień.
User avatar
Mati Domin
Posts: 46
Joined: 18 Apr 2006, 00:00
Location: Wrocław

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by Mati Domin » 15 Jan 2010, 19:41

Kędzior wrote: Lepsza jest satysfakcja, jak się zarobi na taki limit, wrzucając dobre klaty, niżeli odkładając wrzucanie na kilka miesięcy, a potem trzasnąć 144 foty w jeden dzień.
Dokładnie! Wyobrażacie się jakiegoś niemota z limitem 1, który po x dniach bezczynności na TWB zawali galerię miliardem knotów?
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Limit a kasowanie zdjęcia.

Post by vecto_529 » 10 Apr 2011, 18:55

Witam. Dziś zauważyłem, że gdyby skasować swoje zdjęcie (na przykład zablokowane), to limit się odnawia. Stąd moje pytanie, dlaczego tak jest? W ten sposób, knociarz może dodać kolejnego knota i tak zabawa zaczyna się od nowa... Może by tak wyłączyć wszelkie opcje przy zablokowanym zdjęciu, bo poczynania pewnej osoby mnie dziś zaskoczyły. I w ogóle, po skasowaniu zdjęcia limit nie powinien się odnawiać. Ja nie widzę stosownego argumentu, gdyż w wypadku pomyłki, dane można przecież dowolnie edytować, do tego stopnia, że pomyłka nie będzie w ogóle pamiętana. A powstrzyma to zapędy knociarzy przed zalewaniem TWB... Czekam na Wasze zdanie.

(nie tworzyłem nowego tematu, gdyż ten w sumie nawet pasuje)
ImageImageImage
User avatar
Kinga
Posts: 71
Joined: 07 Aug 2006, 00:00
Location: Kraków

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by Kinga » 11 Apr 2011, 13:37

Ale limit odnawia się po usunięciu zdjęcia dodanego tego samego dnia. A jak usunie na drugi dzień to nic mu to nie pomoże. Więc może nie blokować tego samego dnia, to nie odzyska się limitu.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by vecto_529 » 11 Apr 2011, 16:07

Kinga wrote:Ale limit odnawia się po usunięciu zdjęcia dodanego tego samego dnia. A jak usunie na drugi dzień to nic mu to nie pomoże. Więc może nie blokować tego samego dnia, to nie odzyska się limitu.
No właśnie. Bo jak dla mnie 2 bloki i dodanie 3 zdjęć jednego dnia przez osobę z limitem 1 to lekka przesada. Najrozsądniejszym było by zablokowanie opcji usunięcia zdjęcia w dniu jego dodania, albo coś. Tak, by ten limit się nie odnawiał.
ImageImageImage
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by Adam G.1 » 11 Apr 2011, 21:59

Kinga wrote:Ale limit odnawia się po usunięciu zdjęcia dodanego tego samego dnia. A jak usunie na drugi dzień to nic mu to nie pomoże. Więc może nie blokować tego samego dnia, to nie odzyska się limitu.
Blokada zdjęcia następuje najszybciej jak się da, by knot nie straszył ludzi ;) Jeśli ktoś zdąży tego samego dnia dodać z "odnowionego" limitu lepsze zdjęcie, to my na tym w sumie nie tracimy :) Niemniej jednak, niewątpliwie blokada zdjęcia byłaby bardziej represyjna, gdyby limit się nie odnawiał.
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Kumulowanie nie wykorzystanego limitu zdjęć

Post by Marcin Ciszewski » 11 Apr 2011, 23:25

Zablokować możliwość usunięcia zablokowanej foty i po problemie :)
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
Post Reply