Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
slavco
Posts: 64
Joined: 15 Feb 2005, 00:00
Location: Zabrze
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by slavco » 13 May 2010, 17:49

Widocznie nie mieliście możliwości oceniać innych w "realu". Zabawa z blokowaniem i cenzorami jest niczym w porównaniu z np. wystawianiem w szkołach ocen dzieciom neostrady, JP czy innym studentom zaliczeń... Nie mówiąc już o poważniejszych sytuacjach życiowych. No ale cóż, widocznie dobrze rozumiana dorosłość i odpowiedzialność schodzi na psy...
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Adam G.1 » 13 May 2010, 21:56

empi wrote:
skimboy wrote:
jpudlo wrote:Nie cykor. Blokerzy mają tak negatywną opinię wśród przeciętnych użytkowników, że nie chciałbym być takowym.
Mają taką opinię, z powodu kilku, któzy bezpodstawnie blokują fotki i są na tyle tchórzliwi, że nie mają odwagi się wszystkim przyznać...
A ci, którzy nie są tchórzliwi, są pomawiani, obrażani, nękani na priv. Chyba też przestanę jawnie działać, po co mi takie cyrki.
Dokładnie. Miewałem już nieraz dość takiej "odwagi", o czym zresztą wspominałem. Zawsze piszę komentarz, nigdy nie staram się być anonimowym - często kiepsko na tym wychodzę.
User avatar
pafawag_electroputere
Posts: 14
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: WAW / WRO
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by pafawag_electroputere » 13 May 2010, 23:50

Dorzucę swoje trzy grosze - blokować jeśli koniecznie trzeba to blokować, trudno, ale te komentarze pod blokowanymi zdjęciami plis niech będą jak najbardziej obiektywne - sugerowałbym unikanie takich sformułowań, jak "nieciekawe", gdyż to jest odczucie całkowicie indywidualne (sam miałem taki przypadek: "jeden z userów: super kadr, bloker: słaby kadr, nieciekawe"; poza tym jakby nie patrzeć część [jeśli nie większość] zdjęć na tewubie nie cechuje się zbytnio oryginalnością ani ciekawością - zwykły tramwaj/autobus gdzieś wśród miejskiej zabudowy np. Warszawy czy Wrocławia nie jest w końcu niczym nadzwyczajnie ciekawym...).
"Man muß das wollen, man muß daran glauben, dann wird es gelingen!"
- Graf Ferdinand von Zeppelin
User avatar
p_waclawek
Posts: 62
Joined: 08 Jan 2008, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by p_waclawek » 14 May 2010, 00:50

empi wrote:A ci, którzy nie są tchórzliwi, są pomawiani, obrażani, nękani na priv. Chyba też przestanę jawnie działać, po co mi takie cyrki.
A tam się przejmujesz gówniarzerią z internetu. Czasem trzeba być bezkompromisowym ;).
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Adam G.1 » 14 May 2010, 01:13

p_waclawek wrote:
empi wrote:A ci, którzy nie są tchórzliwi, są pomawiani, obrażani, nękani na priv. Chyba też przestanę jawnie działać, po co mi takie cyrki.
A tam się przejmujesz gówniarzerią z internetu. Czasem trzeba być bezkompromisowym ;).
Też byś się przejmował. Szczególnie, że ta "gówniarzeria" to zazwyczaj wcale nie takie małe bachory, a bywają mocno upierdliwi zawracając głowę na gg, najczęściej w niezbyt przyzwoity sposób. Oczywiście, przypadki w których ktoś odzywa się do mnie na gg ze szczerym pytaniem, co powinien poprawić też się zdarzają i to uważam za jak najbardziej w porządku.
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Marcin Ciszewski » 14 May 2010, 02:02

Na szczęście GG ma opcję dodania numeru do listy zablokowanych :)
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
pawel_slo
Posts: 85
Joined: 20 Feb 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by pawel_slo » 14 May 2010, 10:48

Ja chcę B. Nie będę tolerował rozpiździelu na TWB, bo to co się ostatnio tutaj dzieje przypomina mi jakąś naszą-klasę po tym, jak ją dorwały gówniarze i inne krejzi emo-Martynki.
Nielubiany, chamski, cyniczny Křemílek :D
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Bartek » 14 May 2010, 10:53

emo- Martynkę prosze zostawić w spokoju, jest git :D
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by decomposed05 » 14 May 2010, 10:57

pawel_slo wrote:Ja chcę B. Nie będę tolerował rozpiździelu na TWB, bo to co się ostatnio tutaj dzieje przypomina mi jakąś naszą-klasę po tym, jak ją dorwały gówniarze i inne krejzi emo-Martynki.
Najgorsze jest to, że ten rozpiździel robią ludzie... mhm... grubo pełnoletni.
User avatar
Konitz
Posts: 21
Joined: 21 Dec 2005, 00:00
Location: Chojnice

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Konitz » 14 May 2010, 11:26

Nie mam zwyczaju udzielania się na forum, ale tak patrząc najczęściej dym robią osoby nowe.
I teraz taka myśl czy nie lepiej wstrzymać rejestrację nowych użytkowników na jakiś czas z tego kraju, i zrobić porządek z tym co jest tutaj ?
Post Reply