Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Marcin Ciszewski » 27 May 2012, 00:03

piotr_kosz wrote:Słusznie zauważyliście, że aktywność cenzorów znacznie spadła. Dlaczego?
Odpowiem w imieniu własnym i pewnie jeszcze kilku innych cenzorów którzy jeszcze się kształcą - jak wiadomo w tym roku z racji erło troszeczkę wcześniej niż zwykle System Eliminacji Studentów Jest Aktywny ;)
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
gumis
Posts: 26
Joined: 08 Jun 2006, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by gumis » 27 May 2012, 11:06

Chyba wszyscy chcemy, żeby poziom galerii był jak najwyższy, ale trzeba przyznać, że słabe zdjęcia, które pojawiają się co jakiś czas (ostatnio jakoś częściej), psują trochę obraz całości.
Fajnie by było zintensyfikować trochę blokowanie knotów, może to niektórym da do myślenia, a skrajnym przypadkom pociąć trochę limit (po akcji limit x2 niektórzy na siłę wrzucają, aby tylko zapchać).
Może takie przykręcenie śruby coś pomoże?
PanTograf
Posts: 275
Joined: 15 Apr 2008, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by PanTograf » 27 May 2012, 11:07

Jest modyfikacja pomysła z "przedszkolem", mianowicie możnaby świerzakom (zdjęcia tylko w śmietniku) przy nicku dodać koniczynkę (a'la samochodową), a po osiągnięciu pewnej założonej liczby dodanch zdjęć byłaby wydawana decyzja administracyjna pozytywna (przechodzi po pozostałych właściwych sobie perspektyw) / negatywna (zostaje w śmietniku lub wydalony).

zdravim
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by vecto_529 » 27 May 2012, 11:15

A ja dodam od siebie, że powinniśmy powrócić do blokowania zdjęć. To bardziej działa na wyobraźnię delikwenta, bo teraz to jest tak, że zdjęcie wylatuje poza perspektywę - ale zostaje na open. Czyli dany delikwent może sobie wmawiać, że zdjęcie jest aż tak dobre, że wylądowało na open... A jak było kiedyś - sami wiemy. I moim zdaniem było lepiej, bardziej spełniało swoją rolę.
ImageImageImage
User avatar
gumis
Posts: 26
Joined: 08 Jun 2006, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by gumis » 27 May 2012, 11:31

Założenie obecnego blokowania + przenoszenia na open jest chyba takie, że delikwent ma spalać się ze wstydu, ponieważ jego zdjęcie wypada z danej galerii i z wielką czerwoną adnotacją wytykającą popełnione błędy funkcjonuje jedynie w śmietniku. Tyle że niektórzy sobie nic z tego nie robią.
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Marcin Ciszewski » 27 May 2012, 12:02

gumis wrote:Założenie obecnego blokowania + przenoszenia na open jest chyba takie, że delikwent ma spalać się ze wstydu, ponieważ jego zdjęcie wypada z danej galerii i z wielką czerwoną adnotacją wytykającą popełnione błędy funkcjonuje jedynie w śmietniku. Tyle że niektórzy sobie nic z tego nie robią.
Otóż to. Na gówniarzy podniecających się posiadaniem konta na TWB i agresywnie reagujących na krytykę słowami "bo mi się podoba" to nie zadziała.
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by vecto_529 » 02 Jun 2012, 12:35

http://phototrans.pl/14,556252,0.html Może ktoś szanownemu panu przetłumaczyć, że nie każde zdjęcie, które dodaje jest arcydziełem i zamiast wyjeżdżać z argumentami, szukając problemu - nauczy się trochę pokory... Bo jak pokazało życie - merytorycznych argumentów mu brak.
ImageImageImage
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by projektor_ols » 02 Jun 2012, 18:02

vecto_529 wrote:http://phototrans.pl/14,556252,0.html Może ktoś szanownemu panu przetłumaczyć, że nie każde zdjęcie, które dodaje jest arcydziełem i zamiast wyjeżdżać z argumentami, szukając problemu - nauczy się trochę pokory... Bo jak pokazało życie - merytorycznych argumentów mu brak.
Mi się zdecydowanie podoba - mam słabość do porządnej architektury. :> Trolejbus jest - jest. Cały - cały. Mógłby być nieco bliżej, ale źle nie jest. Obrobione dobrze - dobrze.
Raz na jakiś czas można sobie na takie zdjęcia pozwolić. ;) Zwłaszcza, że bardzo pozytywnie się wyróżnia na tle postowanych w tym wątku zdjęć.
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by JacekM1 » 02 Jun 2012, 22:10

vecto_529 wrote:http://phototrans.pl/14,556252,0.html Może ktoś szanownemu panu przetłumaczyć, że nie każde zdjęcie, które dodaje jest arcydziełem i zamiast wyjeżdżać z argumentami, szukając problemu - nauczy się trochę pokory... Bo jak pokazało życie - merytorycznych argumentów mu brak.
Jak na osobę, która ma swoje za uszami to bardzo wymagający wobec innych jesteś.
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by vecto_529 » 02 Jun 2012, 22:25

Ot widzisz. To było dawno, a teraz jest teraz.
ImageImageImage
Post Reply