Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by projektor_ols » 25 Feb 2014, 23:36

Świeża krew jest niewątpliwie potrzebna. Ja bym polecił użyszkodnika nr 659 który dodał trochę zdjęć, a teraz bardziej przegląda galerię niż cokolwiek dodaje więc idealny kandydat! No i co najważniejsze - nie jest stronniczy!

No może odrobinę stronniczy jest ale tak to jest - nie ma obiektywnych mediów, tylko krowa nie zmienia swoich poglądów i dni są tylko po to, by do ciebie wracać każdą nocą złotą.

;)
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by vecto_529 » 26 Feb 2014, 00:34

Skoro zostałem gdzieś tam wspomniany, to podpieram swoją "kandydaturę" tym, że nie chowam głowy w piasek jak widzę jakieś kiepskie zdjęcie. Bo chyba taką cechą powinien okazywać się cenzor. Mamy ponad pół miliona zdjęć, wozy mają po 20-30 zdjęć i dodawanie kolejnego, mało ciekawego zdjęcia "na sztukę" mija się z celem. Takie zabiegi były dobre jakieś 6 lat temu i więcej. (Co innego, jeśli jedziemy do miasta, skąd fotek nie ma...) Poza tym, ostatnio przyszło do nas bardzo dużo młodych-gniewnych autorów, którzy myślą, że w dziedzinie fotografii pozjadali wszelkie rozumy, ich racja jest bardziej mojsza niż twojsza i jest najmojsza... Wiadomo, nikt nie jest idealny - moim zdjęciom daleko do ideału (choć się staram!), jednak wytykanie podstawowych błędów jest dobre, zdrowe i chyba pomaga każdemu z nas poprawiać swój warsztat - o to w tej zabawie chodzi. Co do wpisu kol. Domasa o rzekomej stronniczości - czysta hipokryzja. ;)

Żeby nie być egoistą, proponowałbym także obdarowanie kolegi #285 literką. Solidny warsztat, pracuje w samowolnej firmie i już niejednokrotnie był wspominany w takich propozycjach.

Tak Tomek - wiem, że nie przeczytałeś tego posta, ale co Ci szkodzi - gorzej nie będzie! :>
ImageImageImage
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by justforfun » 26 Feb 2014, 04:21

vecto_529 wrote:Skoro zostałem gdzieś tam wspomniany, to podpieram swoją "kandydaturę" tym, że nie chowam głowy w piasek jak widzę jakieś kiepskie zdjęcie. Bo chyba taką cechą powinien okazywać się cenzor. Mamy ponad pół miliona zdjęć, wozy mają po 20-30 zdjęć i dodawanie kolejnego, mało ciekawego zdjęcia "na sztukę" mija się z celem. Takie zabiegi były dobre jakieś 6 lat temu i więcej. (Co innego, jeśli jedziemy do miasta, skąd fotek nie ma...) Poza tym, ostatnio przyszło do nas bardzo dużo młodych-gniewnych autorów, którzy myślą, że w dziedzinie fotografii pozjadali wszelkie rozumy, ich racja jest bardziej mojsza niż twojsza i jest najmojsza... Wiadomo, nikt nie jest idealny - moim zdjęciom daleko do ideału (choć się staram!), jednak wytykanie podstawowych błędów jest dobre, zdrowe i chyba pomaga każdemu z nas poprawiać swój warsztat - o to w tej zabawie chodzi. Co do wpisu kol. Domasa o rzekomej stronniczości - czysta hipokryzja. ;)

Żeby nie być egoistą, proponowałbym także obdarowanie kolegi #285 literką. Solidny warsztat, pracuje w samowolnej firmie i już niejednokrotnie był wspominany w takich propozycjach.

Tak Tomek - wiem, że nie przeczytałeś tego posta, ale co Ci szkodzi - gorzej nie będzie! :>
Popieram kandydaturę Roberta oraz wspomnianego przez niego Mateusza. Choć jeśli Robert ma z kimś lekko powiedziawszy kosę to ten ktoś może mieć przerąbane :) Ale tak ogólnie to Robert nie boi się wytykać podstawowych błędów, których jednak powinno się unikać oraz potrafi je opisać tak, że każdy będzie umiał zrozumieć o co chłopakowi chodzi więc jego kandydatura jest słuszna w moim odczuciu. Co do innych:
@Mateusz Machel - jego zdjęcia są genialne, obróbka i technika...no po prostu zna się na tym więc myślę, że poradziłby sobie z rolą blokera.
User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by projektor_ols » 26 Feb 2014, 08:23

Ja zapomniałem na śmierć polecić kogoś lepszego!

Użytkownik nr 1744 - dobre zdjęcia, ciekawe opisy - polecam tewubowicza.

Jak szaleć to szaleć, a co tam. Bardziej poważnej kandydatury nie będzie!
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by egon » 26 Feb 2014, 14:05

justforfun wrote: Popieram kandydaturę Roberta oraz wspomnianego przez niego Mateusza.
To ja też popieram :)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by umoya » 26 Feb 2014, 20:04

Jak już w ogóle mamy kogokolwiek wybierać (wybory blokierów, be!), to powinien to być piotr_kosz. Przynajmniej nie narobił sobie wrogów i nie można go posądzać o stronniczość, prędzej chwalić za obiektywność w opiniach. Pozostałych kandydatur nie oceniam, bo nie. No, Machel to niech se ma, ale ja bym mu nie dawał. :D
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mrozard » 26 Feb 2014, 22:28

No, Piotrek by mógł mieć , bo tej literki na Pomorzu Środkowym brakuje.
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Bartek » 27 Feb 2014, 20:50

umoya wrote:Jak już w ogóle mamy kogokolwiek wybierać (wybory blokierów, be!), to powinien to być piotr_kosz. Przynajmniej nie narobił sobie wrogów i nie można go posądzać o stronniczość, prędzej chwalić za obiektywność w opiniach. Pozostałych kandydatur nie oceniam, bo nie. No, Machel to niech se ma, ale ja bym mu nie dawał. :D
+
User avatar
wokie
Posts: 107
Joined: 11 Jan 2008, 00:00
Location: Toruń / Koszalin

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by wokie » 04 Mar 2014, 12:08

Popieram zdanie Marcina jeżeli chodzi o przyznanie Piotrowi funkcji blokera. Jeżeli chodzi o inne wymienione osoby to TOM też byłby dobrym kandydatem.
User avatar
Tom_F.R.BUS
Posts: 90
Joined: 14 Nov 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Tom_F.R.BUS » 06 Mar 2014, 15:11

Jestem jak najbardziej za nadaniem Piotrowi obowiązków cenzora. Cenie go m.in. za pilnowanie poziomu, ponieważ nie szczypie się wytknąć błędów nawet weteranom.
Post Reply