Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mrozard » 15 Jan 2015, 21:47

No mimo że Luke ogarnia tamtą część zachpomu jak może, to jeszcze maksymalnie jedna osoba tam by się przydała. Na wschodzie jest dwóch (ja i Michał K.), to czemu by i Przemek miał nie mieć [E].
wg
Posts: 101
Joined: 18 Aug 2006, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by wg » 15 Jan 2015, 23:41

decomposed05 wrote:B dajemy na podstawie rekomendacji osoby posiadającej B.
To ja udzielę poparcia Szeryfowi. ;)
User avatar
Szeryf
Posts: 141
Joined: 24 Apr 2008, 00:00
Location: Świdnica
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Szeryf » 16 Jan 2015, 10:16

Dziękuję ;) Podobnie jak z "E", zobaczę o co w tym chodzi, a potem do dzieła ;)
ImageImage
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by umoya » 16 Jan 2015, 17:05

Przydałby się może jakiś [E] w Warmińsko-Mazurskim, bo deczko nie ma tam komu robić i zmiany wprowadzają z opóźnieniem. Może by tak wzorcem TWB Trucks - Rafał Zadrożny?
grzegorz.bilety
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by grzegorz.bilety » 16 Jan 2015, 18:47

Ryszard ma racje. Przydał by się ktoś z literką E. Na pewno Rafałowi się należy. Wiele zmian, korekt taborowych ostatnio wprowadzał.
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by krzychu » 17 Jan 2015, 18:11

Ale za niechlujne opisy, to raczej mu się nie należy: http://phototrans.pl/14,734770,56001,1.html
User avatar
rafcio44108
Posts: 217
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Olsztyn

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by rafcio44108 » 17 Jan 2015, 18:41

A co takiego jest niechlujnego w tym opisie?

Czepiasz się wszystkiego, nawet najmniejszej pierdoły typu brak kropki po skrócie "ul", co zdarza się czasami, czy zwykłej literówki, strasznie to wkurzające. Żeby nie było, opis poprawiony.
Image
User avatar
Luke_Police
Posts: 489
Joined: 06 Nov 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Luke_Police » 21 Jan 2015, 20:40

krzychu wrote:Ale za niechlujne opisy, to raczej mu się nie należy: http://phototrans.pl/14,734770,56001,1.html
Krzychu, przecież główną rolą Edytorów nie jest pilnowanie poprawności gramatycznej opisów zdjęć, tylko pilnowanie bazy danych, a więc dodawanie nowych modeli w razie potrzeb, uzupełnianie modeli już istniejących, uzupełnianie/dodawanie parametrów technicznych silników, skrzyń biegów, nadwozi, podwozi, a także scalanie metryczek pojazdów zdublowanych itp. Rafał Zadrożny jest moim zdaniem bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko, co pokazuje jego wkład w rozwój części ciężarowej i duża wiedza na temat pojazdów, jednostek napędowych itp. Oczywiście Edytor może czasem dostawić komuś przecinek lub poprawić tagi pod zdjęciem, jednak przeważnie w przypadku tego typu błędów po prostu zwraca się uwagę autorowi w komentarzu, więc radziłbym się nie skupiać na brakującym przecinku w opisie zdjęcia czy literówce ;)

Z mojej strony popieram kandydatury Rafała i Przemka W. na otrzymanie literki [E].
User avatar
mzk8044
Posts: 232
Joined: 07 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mzk8044 » 01 Feb 2015, 01:04

Kandydaturę Kubula na cenzora bym chciał najbardziej zgłosić.

Decyzję motywuję tym, że autor od długiego czasu stara się utrzymywać swoje "prace" na poziomie, ujęcia dobierać tak, żeby z reguły czymś przykuć oko oglądających. Rozróżnia zdjęcia warte pokazania i nie wrzuca nic na siłę. Nie kojarzę specjalnie Image z woj. Podlaskiego a wydaje mi się, że by się przydał tam ktoś obeznany w tematyce dziwadeł/ciekawostek/itp., kto potrafi ocenić wartość przedstawianej na zdjęciach treści. Dodatkowo wydaje mi się, że jest użytkownikiem bezstronnym, na którego różne wojenki innych TeWuBowiczów nie oddziałują.
Piotr_B
Posts: 108
Joined: 14 May 2005, 00:00
Location: Białystok

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Piotr_B » 09 Feb 2015, 22:38

mzk8044 wrote:Kandydaturę Kubula na cenzora bym chciał najbardziej zgłosić.

Decyzję motywuję tym, że autor od długiego czasu stara się utrzymywać swoje "prace" na poziomie, ujęcia dobierać tak, żeby z reguły czymś przykuć oko oglądających. Rozróżnia zdjęcia warte pokazania i nie wrzuca nic na siłę. Nie kojarzę specjalnie Image z woj. Podlaskiego a wydaje mi się, że by się przydał tam ktoś obeznany w tematyce dziwadeł/ciekawostek/itp., kto potrafi ocenić wartość przedstawianej na zdjęciach treści. Dodatkowo wydaje mi się, że jest użytkownikiem bezstronnym, na którego różne wojenki innych TeWuBowiczów nie oddziałują.
Jestem za. U nas nie ma blokera. Pytanie, czy Kuba ma czas.
Post Reply