Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
Kinga
Posts: 71
Joined: 07 Aug 2006, 00:00
Location: Kraków

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Kinga » 19 May 2010, 13:48

To prawda, że wraz ze zwiększaniem się liczby użytkowników, zwiększa się też różnorodność charakterów oraz poglądów. I to się nie zmieni. Dawniej było mniej userów, którzy znali się lepiej, więc konflikty nie były tak częste. A gdy pojawiali się nowi to chcieli zwrócić na siebie uwagę, więc musieli się czymś wyróżnić, m. in. stąd te wojenki. Takie jest moje zdanie.

A jeszcze wracając do tego co napisał Kubul: co z funkcją akceptacji/usuwania komentarzy osób niezalogowanych?
User avatar
cztram
Posts: 39
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by cztram » 24 Jul 2010, 13:46

Jestem za usuwaniem zbędnych komentarzy pod swoimi zdjęciami. Wiele nic nie wnoszą,a tworzą niepotrzebny chaos.

:D
User avatar
p_waclawek
Posts: 62
Joined: 08 Jan 2008, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by p_waclawek » 28 Aug 2010, 20:35

Rozumiem, że dalej tolerujemy knoty takie jak ten? http://phototrans.eu/14,433743,0.html
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by warejbyko » 17 Jan 2011, 09:07

A ja mam taki pomysł może trudny w realizacji, ale czy można by było zrobić że na każde województwo byłby jakiś edytor który by odpowiadał za porządek w przewoźnikach z danego regiony? Ew. dwóch edytorów na województwo? Ja sam z chęcią mógłbym takim zostać i także mam ewentualnego kandytata do pomocy [jeśli chodzi o województwo podlaskie]. Jako takie pojęcie o przewoźnikach mam i ewentualny bałag byłbym w stanie raz dwa uporządkować.
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by JacekM1 » 17 Jan 2011, 20:37

Ja bym jednak wolał żeby "stanowiska" na twb nie były przydzielane wg rozdzielnika, tylko wg umiejętności i tego co kto wnosi do galerii.
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by decomposed05 » 17 Jan 2011, 20:56

No ale jakaś metoda wyboru by się przydała ;)
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by JacekM1 » 17 Jan 2011, 22:37

Ale jaką metodą wybierzemy metodę wyboru? ;)
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by koziutek » 17 Jan 2011, 23:00

Ja bym jednak wolał żeby "stanowiska" na twb nie były przydzielane wg rozdzielnika, tylko wg umiejętności i tego co kto wnosi do galerii.
Stanowiska blokera - ok, stanowisko edytora - tu istotna jest umięjętność nie robienia bałaganu i nie wpisywania wyssanych z palca danych. Jeśli ktoś ma chęć sprzątać, uzupełniać, łączyć pojazdy a w danym regionie nie ma zbyt wielu edytorów, lub są nieaktywni, to myślę, że powinien otrzymać stosowne stanowisko - literka "E" i (ew. "A") przede wszystkim powinna być nagrodą za trud w zakresie robienia porządku z bazą danych, a nie miłą aparycję, staż czy jakość zdjęć.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by empi » 17 Jan 2011, 23:51

koziutek wrote:
Ja bym jednak wolał żeby "stanowiska" na twb nie były przydzielane wg rozdzielnika, tylko wg umiejętności i tego co kto wnosi do galerii.
Stanowiska blokera - ok, stanowisko edytora - tu istotna jest umięjętność nie robienia bałaganu i nie wpisywania wyssanych z palca danych. Jeśli ktoś ma chęć sprzątać, uzupełniać, łączyć pojazdy a w danym regionie nie ma zbyt wielu edytorów, lub są nieaktywni, to myślę, że powinien otrzymać stosowne stanowisko - literka "E" i (ew. "A") przede wszystkim powinna być nagrodą za trud w zakresie robienia porządku z bazą danych, a nie miłą aparycję, staż czy jakość zdjęć.
Na literkę A to trzeba znać się na typach pojazdów i nie mieć wstrętu do googli - ile razy szlag mnie trafiał z powodu mnożonych bez sensu serii, ile czasu spędziłem na sprzątaniu tego, a co gorsza w przeciwieństwie do edytowanych danych pojazdów nie wyświetla się kto nabroił.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by warejbyko » 18 Jan 2011, 06:38

Podając siebie jako teoretycznego kandydata sugerowałem się znajomością danych w taborze z PKS-ów z naszego regionu. Widzę nie raz błędnie podpięte zdjęcia, ale ze wszystkim na forum nie będę pisał że proszę o zrobienie tego i tamtego. Na edytora to aż tak mi aż się nie pali. Ale swoją propozycję podałem więc jakby co można by było brać mnie pod uwagę. Już tu nawet nie chodzi o literkę 'E' przy nicku ale o sam fakt porządku.
Post Reply