Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by egon » 06 Mar 2014, 20:21

I ode mnie głos na Piotra :)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
p_waclawek
Posts: 62
Joined: 08 Jan 2008, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by p_waclawek » 09 Mar 2014, 19:13

Przecież to nic nie zmieni. Niektórzy wrzucają knoty z pełną świadomością i nastawieniem, że jeśli zwykli użytkownicy nie będący cenzorami zwrócą uwagę, to można to olać i zdjęcie dalej wisi. A czas, który można by wykorzystać na ponowną obróbkę wykorzystują na bzdurne komentarze typu "nie masz B, to się odwal" ;)
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by decomposed05 » 11 Mar 2014, 20:20

Nominowano nowego blokera.
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mrozard » 11 Mar 2014, 20:56

Przyznawać się, który został obdarzony tym zaszczytem? ;D
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by warejbyko » 11 Mar 2014, 21:43

Niech polecą hejty, ale ... proponuję na blokera użytkownika Kubul. Nie ze względu że to mój dobry kolega czy coś, ale to jest jeden z lepszych (jak nie najlepszych) użytkowników Polski północno-wschodniej, autor o dobrym poziomie fotograficznym, nie ograniczający się do jednego miejsca. Autor, który zawsze pomoże przy obróbce, doradzi w różnych sytuacjach jeśli chodzi o sprzęt i ustawienia itp. Potrafi napisać konstruktywną krytykę no i przede wszystkim należy mu się ! Bez dwóch zdań. Ale to tylko moje zdanie ;)
Pozdrawiam :)
User avatar
mzk8044
Posts: 232
Joined: 07 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mzk8044 » 12 Mar 2014, 21:42

warejbyko wrote:Niech polecą hejty, ale ... proponuję na blokera użytkownika Kubul. Nie ze względu że to mój dobry kolega czy coś, ale to jest jeden z lepszych (jak nie najlepszych) użytkowników Polski północno-wschodniej, autor o dobrym poziomie fotograficznym, nie ograniczający się do jednego miejsca. Autor, który zawsze pomoże przy obróbce, doradzi w różnych sytuacjach jeśli chodzi o sprzęt i ustawienia itp. Potrafi napisać konstruktywną krytykę no i przede wszystkim należy mu się ! Bez dwóch zdań. Ale to tylko moje zdanie ;)
Pozdrawiam :)
Popieram. Zwłaszcza, że w tamtym rejonie nie ma chyba nikogo. Brakuje ludzi mogących jasno ocenić wartość dokumentacyjną zdjęć z regionu. Dodatkowo jest aktywny a nie pojawia się jedynie od wielkiego dzwonu.
Piotr_B
Posts: 108
Joined: 14 May 2005, 00:00
Location: Białystok

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Piotr_B » 20 Mar 2014, 16:40

mzk8044 wrote:
warejbyko wrote:Niech polecą hejty, ale ... proponuję na blokera użytkownika Kubul. Nie ze względu że to mój dobry kolega czy coś, ale to jest jeden z lepszych (jak nie najlepszych) użytkowników Polski północno-wschodniej, autor o dobrym poziomie fotograficznym, nie ograniczający się do jednego miejsca. Autor, który zawsze pomoże przy obróbce, doradzi w różnych sytuacjach jeśli chodzi o sprzęt i ustawienia itp. Potrafi napisać konstruktywną krytykę no i przede wszystkim należy mu się ! Bez dwóch zdań. Ale to tylko moje zdanie ;)
Pozdrawiam :)
Popieram. Zwłaszcza, że w tamtym rejonie nie ma chyba nikogo. Brakuje ludzi mogących jasno ocenić wartość dokumentacyjną zdjęć z regionu. Dodatkowo jest aktywny a nie pojawia się jedynie od wielkiego dzwonu.
Ja też jestem za, zwłaszcza, że u nas w regionie nie ma blokera. Również kolega Warej by się nadawał.
User avatar
warejbyko
Posts: 93
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Dąbrowa Białostocka

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by warejbyko » 20 Mar 2014, 18:00

Ja raczej na blokera się nie nadaję. Przede wszystkim czas.. a raczej jego brak :(
Także TATO weź nasze prośby pod uwagę ! :D
User avatar
Adrian Henszel
Posts: 342
Joined: 23 Oct 2006, 00:00
Location: Wałbrzych

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Adrian Henszel » 24 Mar 2014, 20:40

Na Dolnym Śląsku też by się ktoś przydał - szczególnie w Wałbrzyskim Zagłębiu Masówkowym czyli świecie rocznych wozów z 50 zdjęciami - najlepiej bezstronny, ale obeznany w regionie i mogący wyciągnąć poza zdjęciami słabymi także te, które są niezłe ale mało atrakcyjne kadrowo, zrobione dla sztuki, szczególnie w przypadku wozów, które mają dziesiątki zdjęć i z dnia na dzień przybywa kolejnych - z mojej strony propozycja pada w numer 779 ;)
Tabor MPK w Wałbrzychu w latach od 1982 do 2010:
Image
User avatar
cypis876
Posts: 52
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Contact:

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by cypis876 » 14 Oct 2014, 13:02

Ja bym chciał zaproponować na cenzora numerek 120. Wojtek dobrze ogarnia temat fotografii. Fajnie żeby Częstochowa i okolice miały swojego cenzora
Post Reply