Firmy dzierżawione przez PKS Pszczyna

Post Reply
Oswiecimianin
Posts: 1
Joined: 14 Feb 2006, 00:00

Firmy dzierżawione przez PKS Pszczyna

Post by Oswiecimianin » 24 Dec 2010, 12:46

Zakładam ten wątek żeby z konsultować kwestię dodawania/przenoszenia auto w PKS Wadowice i Zakopane, które są dzierżawione przez Pszczynę. Widzę, że może zacząć tworzyć się lekki burdel. Teoretycznie wszystkie pojazdy powinny być podpięte pod Pszczynę jako "rental" (ale było by to ponad 50 aut), a przedsiębiorstwa powinny mieć w nazwie "w upadłości likwidacyjnej". Wydaje mi się jednak, że lepszym rozwiązaniem jest pozostawienie firm tak jak były, a jedynie dodawać do nich auta które są wysyłane z innych placówek jako "rental". Co Wy na to?
User avatar
Steffen
Posts: 134
Joined: 02 Jan 2006, 00:00

Re: Firmy dzierżawione przez PKS Pszczyna

Post by Steffen » 24 Dec 2010, 13:18

Jeżeli dzierżawione są całe firmy, to wypożyczanie tych 50 wozów do Pszczyny to będzie error ;) W karcie każdego przewoźnika jest pole do wpisywania pozostałych informacji tekstowych - możesz je uzupełnić informacją o dzierżawie, stanie likwidacji... plus jakieś daty jeśli posiadasz takie dane. Również wypożyczenia wozów na dłuższy okres możesz wpisywać do ich metryk z datami.
User avatar
Zielony
Posts: 220
Joined: 11 Jun 2006, 00:00

Re: Firmy dzierżawione przez PKS Pszczyna

Post by Zielony » 27 Dec 2010, 21:44

Ja w podobnej sytuacji zgodnie z prawdą "wypożyczyłem" cały tabor PKS w stanie likwidacji do jednostki która go po paru miesiącach przejęła. Na przyszłość jednak lepsze będzie rozwiązanie z dopisaniem odpowiedniego info w karcie przewoźnika. Tylko dla szczególnych wypadków, o takich jak napisano wyżej można dopisać wypożyczenie.
Post Reply