Propozycje dotyczące głosowania w części niekolejowej

User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Propozycje dotyczące głosowania w części niekolejowej

Post by empi » 07 Jun 2011, 14:24

decomposed05 wrote:
mateusz.el wrote:a też uważam za dobry, ten "sposób plusikowy", jest on obecny (choć nie w pełni wykorzystywany) w rosyjskiej fotogalerii: http://transphoto.ru/photo/392706/ (plusiki lub minusiki z lewej strony)-widziałbym to w taki sposób: każde zdjęcie miałoby taką tabelkę, każdy użytkownik, który dodał więcej niż np. 15 fotek mógłby głosować na + lub -, jeśli po 24 godzinach zdjęcia miałoby poniżej 10 punktów plusikowych, to automatycznie trafiało by do blokera, który by je blokował. {oczywiście przy fotce byłoby widać, kto jak głosował, a przez to można by wybrać foto tygodnia -z maksymalna liczbą plusów- itd.)
Tak jest na kolejowej i niech tam zostanie.
Zdecydowanie, ostatnio dodałem jedno zdjęcie na TWB1, które uważałem za wystarczająco dobre i tym sposobem zostało zablokowane, a ja niezbyt się domyślam czemu, więc się wkurzyłem i wrzuciłem wszystkie knoty kolejowe jakie miałem na dysku ;p
Poza jakością zdjęć takie głosowanie obejmuje szereg innych kryteriów, choćby typ uwiecznionego na zdjęciu pojazdu. W życiu bym się nie przebił na TWB2 ze sprinterami :D
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
kilof
Posts: 40
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Propozycje dotyczące głosowania w części niekolejowej

Post by kilof » 07 Jun 2011, 23:46

empi wrote:obejmuje szereg innych kryteriów
zapomniałeś o widzimisie autora, i od tego czy się znacie :>
Post Reply