Dwie propozycje...

Post Reply
m.markiewicz
Posts: 5
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Aarhus

Dwie propozycje...

Post by m.markiewicz » 23 Aug 2011, 21:49

Wiem, ze jestem nowy i możecie podchodzić po propozycji bardzo sceptycznie. Ale uważam, że mogłoby się parę rzeczy dodatkowych przydać.

1. Wprowadzenie pola z przebiegiem pojazdu. Do wpisania data oraz ilość kilometrów. Następnie w widoku pojazdu pola z datami rosnąco, ewentualnie graf wskazujący postęp.

2. W obecnej chwili, przy widoku przewoźnika pokazywane są wszystkie pojazdy z całej historii danej firmy. Często są wyników historycznych jest więcej, niż pojazdów aktualnie w użyciu. Proponują wprowadzenie prostego "ptaszka", po jego zaznaczeniu w wynikach pokazywałyby się tylko pojazdy będące aktualnie w użyciu. Wszystkie skasowane, zezłomowane, wycofane lub sprzedane innej firmie pozostałyby ukryte.

Co o tym myślicie?
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Dwie propozycje...

Post by piotr_kosz » 24 Aug 2011, 18:59

m.markiewicz wrote: 1. Wprowadzenie pola z przebiegiem pojazdu. Do wpisania data oraz ilość kilometrów. Następnie w widoku pojazdu pola z datami rosnąco, ewentualnie graf wskazujący postęp.
Te wszystkie dane możesz wprowadzać w pozostałych informacjach w karcie pojazdu.
m.markiewicz wrote: 2. W obecnej chwili, przy widoku przewoźnika pokazywane są wszystkie pojazdy z całej historii danej firmy. Często są wyników historycznych jest więcej, niż pojazdów aktualnie w użyciu. Proponują wprowadzenie prostego "ptaszka", po jego zaznaczeniu w wynikach pokazywałyby się tylko pojazdy będące aktualnie w użyciu. Wszystkie skasowane, zezłomowane, wycofane lub sprzedane innej firmie pozostałyby ukryte.
Z mojej strony 100% poparcie.
Post Reply