Zdjęcia z +

koziutek
Posts: 475
Joined: 25 Mar 2006, 00:00

Re: Zdjęcia z +

Post by koziutek » 09 Jan 2012, 18:28

decomposed05 wrote:http://www.phototrans.eu/autobusy.php?s ... a=S&plus=1

Zdjęcia, które zdobyły przynajmniej plusa ztcp.

Powyższy link to zdjęcia z przynajmniej dwoma plusami. Dla zdjęc z co najmniej jednym trzeba wstawić "0" zamiast "1". Jednym słowem po wstawieniu liczby "n" do linka wyświetlą się fotki z większą od n liczbą plusów.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Zdjęcia z +

Post by empi » 09 Jan 2012, 23:01

A jak do tego dodać jeszcze autora?
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
oolek15
Posts: 164
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Jastrzębie-Zdrój
Contact:

Re: Zdjęcia z +

Post by oolek15 » 09 Jan 2012, 23:08

To można zrobić wyszukując zdjęcia danego autora (chociażby linkiem w jego profilu) i "doklejając" do adresu "&plus=x" (np. http://www.phototrans.eu/autobusy.php?s ... end&plus=0 ). Ale można by dodać opcję szukania zdjęć z plusami do szukajki ;)
Pozdrawiam, Olek
User avatar
Marcin Ciszewski
Posts: 342
Joined: 28 Jan 2007, 00:00

Re: Zdjęcia z +

Post by Marcin Ciszewski » 10 Jan 2012, 00:13

wybierasz w szukaczce kryteria jakie chcesz (miasto, autor, pojazd, itp.) doklejasz na końcu &plus=0 i powinno działać :)
Zablokował mi zdjęcie.
Wiecie co z nim zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
xD
User avatar
klewandowski
Posts: 347
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Zdjęcia z +

Post by klewandowski » 10 Jan 2012, 07:44

Marcin Ciszewski wrote:wybierasz w szukaczce kryteria jakie chcesz (miasto, autor, pojazd, itp.) doklejasz na końcu &plus=0 i powinno działać :)
Sprawdziłem na własnym przykładzie: http://www.phototrans.eu/autobusy.php?s ... end&plus=0 . Działa.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Zdjęcia z +

Post by empi » 11 Jan 2012, 18:56

No to klawo!
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
s.suder
Posts: 41
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Zdjęcia z +

Post by s.suder » 08 Apr 2012, 20:08

A mnie nurtuje inna rzecz, związana z najlepszymi zdjęciami na stronie głównej. Jaki skrypt decyduje o tym, które zdjęcie spośród tych, które mają taką samą ilość plusów, wyląduje na głównej, a które nie? Pytam, bo miałem już kilkakrotnie taką sytuację, że ktoś docenił moje zdjęcie, cieszyłem się, że trafi ono do wyróżnionych, tymczasem ono się tam nie znalazło.

Na przykład na głównej jest w tej chwili 6 zdjęć mających na koncie jednego plusika - dwa z nich zostały wrzucone na stronę 3 tygodnie temu, dwa kolejne pojawiły się na TWB 2 tygodnie wstecz, a dwa pozostałe zuploadowane zostały równo tydzień do tyłu. W międzyczasie dwie moje fotki dostały po plusiku, ale na głównej ich nie widziałem. Pytam oczywiście nie po to, żeby w jakiś sposób wyróżniać swoją skromną osobę, ale zwyczajnie jestem ciekaw, jak to działa i dlaczego jedni użytkownicy mają więcej szczęścia, a inni mniej. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
tomikat
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2008, 00:00
Location: Poznań

Re: Zdjęcia z +

Post by tomikat » 01 Aug 2012, 23:27

Ponieważ rzadko przeglądam zdjęcia a jeszcze rzadziej się loguję, zupełnie przypadkiem natrafiłem na tajemniczy plusik pod zdjęciami innych autorów. Nacisnąłem i... oddałem swój głos. Wydawało mnie się, że "plusowanie" jest czynnością zarezerwowaną tylko panów z "B" a tu proszę. Przejrzałem pobieżnie temat o zmianach i nic nie znalazłem. Czyżbym coś przeoczył ? :)
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Zdjęcia z +

Post by vecto_529 » 02 Aug 2012, 00:38

Bo to tak trochę z cicha pękło. Nie było a jest. ;) I działa! Oczywiście na główną trafiają tylko zdjęcia z plusami od cenzorów. Wejdź w zdjęcie na które oddałeś głos. Będziesz mieć x/y
x - ilość głosów cenzorów
y - ilość głosów użytkowników.
I to chyba tyle w temacie. ;)
ImageImageImage
tomikat
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2008, 00:00
Location: Poznań

Re: Zdjęcia z +

Post by tomikat » 02 Aug 2012, 20:09

Dodał bym jeszcze, że na stronie głównej można podjerzeć ("ostanie aktywności"), kto wstawił plusa. ;) Stąd już tylko mały krok do "rankingu użytkowników". :)
Post Reply