Komentarze kilku autorów

Post Reply
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Komentarze kilku autorów

Post by Amalio » 13 Feb 2012, 15:47

Wpadłem na taką ideę. Mianowicie czasem bywa tak, że pośród zdjęć szukamy jakiejś konkretnej dyskusji któa rozwinęła się pod nim. Pamiętamy kto z kim, ale ramy czasowe, autor zdjęcia czy nawet co konkretnie było na zdjęciu -> trudno to ustalić. I fajnie by było gdyby pole autor działało tak jak tagi - wpisujemy dwa nicki po średniku. Dajmy na to, że napiszę sobie:
Amalio;empi
i w wynikach pokaże mi wszystkie fotografie pod którymi znajdują się komentarze obu autorów. Dałoby radę takie coś nakodzić?
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Komentarze kilku autorów

Post by empi » 13 Feb 2012, 18:45

Amalio wrote:Wpadłem na taką ideę. Mianowicie czasem bywa tak, że pośród zdjęć szukamy jakiejś konkretnej dyskusji któa rozwinęła się pod nim. Pamiętamy kto z kim, ale ramy czasowe, autor zdjęcia czy nawet co konkretnie było na zdjęciu -> trudno to ustalić. I fajnie by było gdyby pole autor działało tak jak tagi - wpisujemy dwa nicki po średniku. Dajmy na to, że napiszę sobie:
Amalio;empi
i w wynikach pokaże mi wszystkie fotografie pod którymi znajdują się komentarze obu autorów. Dałoby radę takie coś nakodzić?
Żeby wracać po kilku miesiącach do zakończonej awantury? No way! :D
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Komentarze kilku autorów

Post by Amalio » 13 Feb 2012, 18:47

empi wrote: Żeby wracać po kilku miesiącach do zakończonej awantury? No way! :D
Żeby nie musieć wszystkiego pamiętać i móc szybko odwołać się do jakiejś konkretnej informacji ;)
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Komentarze kilku autorów

Post by vecto_529 » 13 Feb 2012, 18:54

empi wrote:Żeby wracać po kilku miesiącach do zakończonej awantury? No way! :D
Nawet nie wiesz, ile ja szukałem Twojego wspomnienia o tym, jak to sprawdzałeś jako dziecko, kiedy spotkają się wycieraczki w M11... Amalio, zdecydowanie dobry pomysł!
ImageImageImage
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Komentarze kilku autorów

Post by decomposed05 » 13 Feb 2012, 21:45

To się da w miarę łatwo załatwić.
Post Reply