Zmiany

User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Zmiany

Post by mrozard » 27 Feb 2018, 08:05

Wywala mi z bazy bez powodu znaki z VINu i niech sobie to robi bo nie ma złej woli? No chyba sobie ze mnie kpisz.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Zmiany

Post by empi » 27 Feb 2018, 12:54

A gdzie napisałem "niech sobie tak robi"?
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
niedziul05
Posts: 254
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Karczew

Re: Zmiany

Post by niedziul05 » 27 Feb 2018, 19:54

Pisałem ostatnio z tym użytkownikiem i widać, że mocno angażuje się w porządkowanie bazy. Pokazał różne strony internetowe do sprawdzania numerów VIN m.in. w hiszpańskich autobusach. Zajął się porządkowaniem też brytyjskich autobusów, podsyłając całą listę zdublowanych pojazdów w celu przerzucenia zdjęć.
Wydaje mi się, że warto z nim pogadać odnośnie tego zmieniania jednego znaku w VINie. Być może natrafił na jakiś błędny spis, czy coś.
Tomson Image
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Zmiany

Post by krzychu » 28 Mar 2018, 16:35

Masz jeszcze gdzieś ten link do strony z hiszpańskimi autobusami?
User avatar
niedziul05
Posts: 254
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Karczew

Re: Zmiany

Post by niedziul05 » 28 Mar 2018, 21:08

Podeślę Ci na priv, gdyż jest obszerne wyjaśnienie jak się posługiwać tą stroną.
Tomson Image
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Zmiany

Post by umoya » 07 Jun 2018, 14:17

Dużego "D" się dorobiłem, przy okazji bym poprosił literkę. ID:1249. ;)
User avatar
msienkiewicz
Posts: 124
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Ostróda

Re: Zmiany

Post by msienkiewicz » 29 Dec 2018, 21:33

Jak ktoś się bawi w te literki jeszcze, to od 3 lat jestem etatowym pracownikiem PKS a od kilku miesięcy również zawodowo wożę ludzi autobuem.. ;)
User avatar
robertbartkiewicz612
Posts: 115
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Zmiany

Post by robertbartkiewicz612 » 11 Jan 2019, 19:20

Jeśli ktoś się bawi w te literki... ;)
To ja bym serdecznie poprosił E. Jestem może i niedługo stażem na tym forum, ale jak obiecałem w rekrutacji, że będę dbał o rozwój bazy, tak swojej obietnicy dotrzymałem, zakasałem rękawy i poświęcam bardzo dużo czasu na znajdywanie przeszłości wozów poprzez ich daty pierwszej rejestracji - tu podziękowania dla jednego z użytkowników za wtajemniczenie. Może niezręcznie trochę prosić, no ale uważam że nadejszła ta odpowiednia chwila, gdy we wątku "Prośba o scalenie wozów" zapełniłem jakieś cztery i pół strony, a wcale nie powiedziałem ostatniego słowa.
Udzielam się też na twb, zdarza się że poprawiam błędy, a tak, mając tą literkę mógłbym poprawiać je bezgłośnie ;)
... a czekanie na scalenie wozu trwa, swoje trzeba odczekać, niczym w kolejce do lekarza specjalisty. :D
Poza tym jeszcze bardzo lubię robienie porządków, gdy scalam lub dodaję pojazdy staram się nie popełniać błędów, a jak już takowe powstają to równie szybko co je stworzyłem, tak szybko je poprawiam, uważam też (tego nie wiem!) że cieszę się umiarkowanie dobrą opinią wśród pozostałych użytkowników tegoż forum, więc swoją działalnością nie będę nikomu psuł krwi.
A, jeszcze zapomniałem dopisać że dysponuję bazą pojazdów zakupionych z Holandii, w którą to skutecznie od jakiegoś czasu wyposażam metryki pojazdów na twb - mam nadzieję że to będzie kolejny argument za przyznaniem mi edytora.

Mam nadzieję że szanowni literkodawcy zwrócą uwagę i przychylą się do mojej prośby!
kłaniam się w pas
użytkownik 2927, czyli to mówiłem ja, Cebula Janusz.
User avatar
krzychu
Posts: 1158
Joined: 07 Feb 2005, 00:00

Re: Zmiany

Post by krzychu » 13 Jan 2019, 11:09

Dobrze mówi, dać mu literka... wróć, literkę. :)
User avatar
robertbartkiewicz612
Posts: 115
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Zmiany

Post by robertbartkiewicz612 » 27 Aug 2019, 12:56

Tak... to jeszcze raz ja.
Pragnę o sobie przypomnieć, ponieważ dalej z uporem maniaka wyszukuję dubli ukrytych w dawno zapomnianych czeluściach naszej bazy, a znalezienie takowego sprawia mi nie lada satysfakcję. Nieco ogranicza mnie fakt, iż nie posiadam uprawnień edytora, ponieważ znalezione pojazdy muszę podesłać do scalenia w odpowiednim wątku. Na to się czeka, a tak robiłbym to od ręki. Nie ma co liczyć na spadek mojej formy w tym temacie, że po uzyskaniu tej literki się rozleniwię. Przyszedłem tu, aby edytować bazę... i to się spełnia. Według moich pomiarów, przez rok edytowałem/dodałem/odkryłem historię 4172 pojazdów. Uważam że to dobry wynik, a nie spocząłem na laurach - wiem, że jest jeszcze masa dubli do odkrycia i jeszcze więcej pojazdów nieobecnych w galerii. Warto również spojrzeć do wyżej wymienionego przeze mnie wątku, gdzie podsyłam pojazdy do scalenia. Jest to około dziesięciu stron, gdzie w zasadzie z drobnymi wyjątkami o scalenie proszę tylko ja... od jakiegoś czasu również kolega #1396. Mam nadzieję, że ktoś się wstawi, przeczyta moją epistołę i nada mi te uprawnienia. Nie ukrywam, że sprawiłoby mi to dużą przyjemność, jak i usprawniło poszukiwania historii pojazdów przeze mnie.

Kłaniam się,
Janusz Cebula.
Post Reply