Zmiany

Post Reply
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Zmiany

Post by decomposed05 » 13 Apr 2012, 10:23

Przecież to zostało ustalone:
- jak jest podział, fuzja to robimy nowych.
- jak jest zmiana formy prawnej to zostawiamy jak było.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Zmiany

Post by empi » 13 Apr 2012, 10:44

Niby tak, ale byłoby miło gdyby pod zdjęciami ogórasów z 1978 roku wyświetlało się jednak WPKM Radom, a nie MPK Radom. Bo w województwie radomskim tylko Radom i maleńkie Pionki miały komunikację miejską, więc żadnej fuzji i rozdzielania nie było, wszystko z WPKM włączyłem pod MPK, nie to co np. GOP.

Ale dobra, są ważniejsze sprawy do ogarnięcia!
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Zmiany

Post by vecto_529 » 15 Apr 2012, 17:03

Ojciec! A powiedz, jaki jest sens "publicznych/niepublicznych" fotek na autobusowym? Nie lepiej zostawić to tak jak było? Czyli jak jest złe/narusza regulamin to blok i po temacie... Na autobusowym upublicznianie nie ma sensu, bo nie ma głosowania. A wprowadzenie głosowania na autobusowym nie ma jeszcze większego sensu... Dlatego ta zmiana średnio mi się widzi, szczerze mówiąc.
ImageImageImage
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Zmiany

Post by Amalio » 15 Apr 2012, 17:29

Jak Krzychu mi podeśle link do swojej foitki to ją widzę(ale z napisem "poza perspektywą"), a jak wchodzę w zdjęcia autora to jest napisane "nic nie znaleziono" i niczego mi nie wyświetla.
Po za tym znów nie ma map google.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Zmiany

Post by decomposed05 » 15 Apr 2012, 17:35

Amalio wrote:Jak Krzychu mi podeśle link do swojej foitki to ją widzę(ale z napisem "poza perspektywą"), a jak wchodzę w zdjęcia autora to jest napisane "nic nie znaleziono" i niczego mi nie wyświetla.
Gdzie?
Amalio wrote: Po za tym znów nie ma map google.
Nie ma i nie będzie bo zmieniły się limity i nie mogę wygenerować nowych kluczy (w sumie to mi się nie chce czytać regulaminu do tego).
User avatar
s.suder
Posts: 41
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Zmiany

Post by s.suder » 15 Apr 2012, 18:01

decomposed05 wrote:Nie ma i nie będzie bo zmieniły się limity i nie mogę wygenerować nowych kluczy (w sumie to mi się nie chce czytać regulaminu do tego).
Nie musi być google, byle była mapa satelitarna. Jeśli to wykonalne, to możnaby np. uzależnić rodzaj wyświetlanej mapy od kraju, pod które podpina się zdjęcie (np. na terenie Czech fantastycznym rozwiązaniem byłyby mapy.cz). Możliwe to to? :)
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Zmiany

Post by decomposed05 » 15 Apr 2012, 18:06

s.suder wrote:
decomposed05 wrote:Nie ma i nie będzie bo zmieniły się limity i nie mogę wygenerować nowych kluczy (w sumie to mi się nie chce czytać regulaminu do tego).
Nie musi być google, byle była mapa satelitarna. Jeśli to wykonalne, to możnaby np. uzależnić rodzaj wyświetlanej mapy od kraju, pod które podpina się zdjęcie (np. na terenie Czech fantastycznym rozwiązaniem byłyby mapy.cz). Możliwe to to? :)
Jak już pisałęm na fejsie - coś się zrobi z tym.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Zmiany

Post by Amalio » 15 Apr 2012, 18:16

decomposed05 wrote:
Amalio wrote:Jak Krzychu mi podeśle link do swojej foitki to ją widzę(ale z napisem "poza perspektywą"), a jak wchodzę w zdjęcia autora to jest napisane "nic nie znaleziono" i niczego mi nie wyświetla.
Gdzie?
Jak wchodzę w profilu autora na jego zdjęcia to niczego mi nie pokazuje.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: Zmiany

Post by decomposed05 » 15 Apr 2012, 18:27

Amalio wrote:
decomposed05 wrote:
Amalio wrote:Jak Krzychu mi podeśle link do swojej foitki to ją widzę(ale z napisem "poza perspektywą"), a jak wchodzę w zdjęcia autora to jest napisane "nic nie znaleziono" i niczego mi nie wyświetla.
Gdzie?
Jak wchodzę w profilu autora na jego zdjęcia to niczego mi nie pokazuje.
Tu są:
http://www.phototrans.pl/autobusy.php?s ... _data=Send

Jeszcze muszę to poprawić.
User avatar
Amalio
Posts: 871
Joined: 13 Sep 2007, 00:00

Re: Zmiany

Post by Amalio » 15 Apr 2012, 22:33

Ech czyli co - teraz żeby mi wyświetliło zdjęcia od Krzycha to będę musiał spechalnie na .pl wchodzić?
A może zrobić jakieś odwrotne preferencje? Tzn że to nie strona czy tam autor określa gdzie się zdjęcia wyświetla, a zalogowany użytkownik będzie mógł stwierdzić co chce widzieć?


A tak po za tym tak jak już wcześniej wspominałem oampki nie mają sensu bez satelity. Więc mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany i to sensownie.
Post Reply