Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by piotr_kosz » 10 Apr 2011, 22:41

Nie ma sensu dyskutować o zasadach, które zawsze będą ignorowane przez układy, układziki i porozumienia...

Przykładowy układzik:
http://www.phototrans.eu/14,477467,0,Pe ... _1014.html

PS - wskazany przykład nie odzwierciedla mojego osobistego stosunku do autora. Jest to tylko wzór niekompetencji cenzorów.
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by vecto_529 » 10 Apr 2011, 23:01

piotr_kosz wrote:Nie ma sensu dyskutować o zasadach, które zawsze będą ignorowane
Znasz mnie na tyle i wiesz, że się nie pierdzielę... Ale skoro tak mówisz, to właśnie wychodzę z założenia, że warto o tym rozmawiać, by położyć temu kres(?)...
ImageImageImage
User avatar
JacekM1
Posts: 415
Joined: 05 Apr 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by JacekM1 » 10 Apr 2011, 23:03

w tym układzie proponuję rozwiązanie w postaci ponownego losowania szajsolotka

a co do powyżej linkowanego zdjęcia - nie jest zbyt dobre, ale
a) nie będę się wpieprzał w kompetencje kolegów z 3miasta
b) stanowi na twb2 wartość dodaną - nie chodzi o jakość, ale o ciekawe komentarze - wiem, to skandal, nie zablokowano zdjęcia, układy i w ogóle więcej nie piszę, bo będę się musiał tłumaczyć przed tow. Ałganowem...
Když inspekce přijde a optá se: ,Máte nějakou stížnost?`, tak musíš, smrade, stát hapták, zasalutovat a odpovědět: ,Poslušně hlásím, že nemám, že jsem úplně spokojen.` - Jak to řekneš, hnuse, opakuj to!
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by vecto_529 » 25 May 2011, 22:49

Właściwie od jakiegoś czasu zastanawia mnie, dlaczego nie ma cenzora Kujawsko-Pomorskiego? Wydaje mi się, że taka osoba powinna się pojawić, w celu pilnowania publikacji z naszego regionu. Tak, wiem, to nie ma nic wspólnego z merytoryką funkcji, aczkolwiek - niektórzy nie ruszają, "bo nie mój rejon". Osoba z danego regionu mogła by weryfikować, czy zamieszczone zdjęcie jest rzeczywiście wartościowe pod jakimś względem, czy jest zwyczajnym knotem. Uargumentuję to tym, iż (przykładowo) cenzor z Podlasia może unicestwić zdjęcie o charakterze dokumentacyjnym ciekawostki taborowej z jakiegoś PKSu. Nie wiem, co Wy na to?
ImageImageImage
Adam G.1
Posts: 561
Joined: 06 Apr 2005, 00:00
Location: Warszawa - Żoliborz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Adam G.1 » 26 May 2011, 03:04

vecto_529 wrote:niektórzy nie ruszają, "bo nie mój rejon"
To działa w obie strony. Niektórzy nie ruszają "bo mój rejon" - by nie wywoływać niepotrzebnych konfliktów :)
Osobiście jestem za regionalizacją edytorów, lecz w przypadku cenzorów wydaje mi się to raczej zbędne.
Oczywiście nie znaczy to, że jestem przeciwny jakiemuś nowemu cenzorowi z Kuj-Pomu :)
User avatar
vecto_529
Posts: 910
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Łódź, kurwa!

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by vecto_529 » 26 May 2011, 14:56

Adam G.1 wrote:Osobiście jestem za regionalizacją edytorów
Właściwie, to nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Jest to racjonalne i logiczne. Niestety, z tego co się orientuję - w naszym województwie nie ma nikogo z owymi literkami. :(
ImageImageImage
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by umoya » 26 May 2011, 15:01

Co do blokerów w naszym województwie - z autopsji wiem, że tutaj zaglądają i działają, a i sam poziom zdjęć z naszego województwa systematycznie się podnosi i kiepskich zdjęć coraz mniej. ;>
User avatar
mirek
Posts: 76
Joined: 12 Feb 2005, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mirek » 26 May 2011, 21:42

Dziękuję za nadanie odpowiednich narzędzi :) . Postaram się utrzymać porządek w kuj-pomie co najmniej na obecnym poziomie.
User avatar
Luke_Police
Posts: 489
Joined: 06 Nov 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by Luke_Police » 19 Jun 2011, 19:11

Adam G.1 wrote:Niektórzy nie ruszają "bo mój rejon" - by nie wywoływać niepotrzebnych konfliktów :)
Osobiście jestem za regionalizacją edytorów, lecz w przypadku cenzorów wydaje mi się to raczej zbędne.
Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Minusem jest niedawny przykład ze Szczecina, jak cenzor zablokował zdjęcie przegubowego Solarisa na linii zastępczej 803 z jakichś tam powodów technicznych. Faktycznie jakościowo pozostawało trochę do życzenia, jednak sam nie blokowałem, bo sytuacja była nadzwyczajna i nigdy wcześniej i nigdy potem taki tabor na linii jeżdżącej po strasznych wertepach w związku z remontem ulicy się nie pojawił. Czasami zewnętrzna osoba nie jest w stanie wyczuć nadzwyczajności sytuacji przedstawionej na zdjęciu, która jest dostatecznym argumentem by zdjęcie pozostało, mimo, że np jest np. nieco prześwietlone lub lekko nieostre.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by piotr_kosz » 19 Jun 2011, 20:04

Luke wrote:Minusem jest niedawny przykład ze Szczecina, jak cenzor zablokował zdjęcie przegubowego Solarisa na linii zastępczej 803 z jakichś tam powodów technicznych. Faktycznie jakościowo pozostawało trochę do życzenia, jednak sam nie blokowałem, bo sytuacja była nadzwyczajna i nigdy wcześniej i nigdy potem taki tabor na linii jeżdżącej po strasznych wertepach w związku z remontem ulicy się nie pojawił.
Czy osoba dodająca zdjęcie tego Solarisa, wspomniała o tej niezwykłej sytuacji w opisie pod zdjęciem?
Post Reply