phototrans.eu: nataleczka2

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
nataleczka2

phototrans.eu: nataleczka2

Post by nataleczka2 » 13 Dec 2013, 21:34

Image
Fotografuję od 5 lat i to jest całe moje życie,dzięki temu zapominam o codziennych problemach i jestem prawdziwym sobą. Odrazu mówię że wiem iż nie robię idealnych zdjęć ale uważam że gdybym miał konto na TWB mógłbym od was zaczerpnąć porad i dowiedzieć się wiele nowych,ciekawych rzeczy o fotografowaniu .
Date: 2013-12-13
Number: #199
Description: Mielec Aleja Niepodległości
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: phototrans.eu: nataleczka2

Post by Bartek » 14 Dec 2013, 14:15

O fajnie, że ktoś nowy z Mielca się próbuje dostać. Niestety ale zdjęcie jest dosyć ciemne. Zbyt dużo kontrastu w taką beznadziejną pogodę. Myślę, że rozjaśnienie niewiele by pomogło. Kadr też nie jest najciekawszy. Sam nie jestem mistrzem udanych kadrów, ale widząc kandydaturę z Mielca czułem się zobowiązany ;)
No i miejscówka niezbyt udana, centrum jest chyba ostatnim miejscem gdzie można by zrobić jakieś ciekawe zdjęcie, które zainteresowało by kogoś. Myślę, że okolice Parkowej, Kazimierza Wielkiego czy Królowej Jadwigi będa ciekawsze, nie mówiąc już o liniach podmiejskich na których miejscówek również nie brakuje.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.eu: nataleczka2

Post by egon » 14 Dec 2013, 17:13

Bartek wrote:O fajnie, że ktoś nowy z Mielca się próbuje dostać. Niestety ale zdjęcie jest dosyć ciemne. Zbyt dużo kontrastu w taką beznadziejną pogodę. Myślę, że rozjaśnienie niewiele by pomogło. Kadr też nie jest najciekawszy. Sam nie jestem mistrzem udanych kadrów, ale widząc kandydaturę z Mielca czułem się zobowiązany ;)
No i miejscówka niezbyt udana, centrum jest chyba ostatnim miejscem gdzie można by zrobić jakieś ciekawe zdjęcie, które zainteresowało by kogoś. Myślę, że okolice Parkowej, Kazimierza Wielkiego czy Królowej Jadwigi będa ciekawsze, nie mówiąc już o liniach podmiejskich na których miejscówek również nie brakuje.
Nie znam Mielca, więc nie odniosę się do powyższych uwag Kolegi, ale dorzucę jedną od siebie - w momencie fotografowania uważaj, żeby zza autobusu nie wystawał kawałek samochodu. Staraj się nacisnąć na spust wtedy, kiedy niepożądany pojazd jest zasłonięty przez fotografowany obiekt.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
wojciik
Posts: 33
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: phototrans.eu: nataleczka2

Post by wojciik » 14 Dec 2013, 22:01

Po różnych wpisach na znanym portalu społecznościowym, stwierdzam że autorem zdjęcia może być pewien pseudo-miłośnik z Tarnowa.
User avatar
Bartek
Posts: 326
Joined: 14 Nov 2006, 00:00
Location: RMIelec

Re: phototrans.eu: nataleczka2

Post by Bartek » 14 Dec 2013, 23:11

Jeśli tak to precz, Mielecm chciał nas zmylić!
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: phototrans.eu: nataleczka2

Post by umoya » 15 Dec 2013, 08:33

Fotografuję od 5 lat i to jest całe moje życie,dzięki temu zapominam o codziennych problemach i jestem prawdziwym sobą.
5 lat jak krew w piach, przy takich knotach nie powinno się pisać takich formułek, bo źle to rokuje na przyszłość ;)
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: phototrans.eu: nataleczka2

Post by justforfun » 15 Dec 2013, 21:12

wojciik wrote:Po różnych wpisach na znanym portalu społecznościowym, stwierdzam że autorem zdjęcia może być pewien pseudo-miłośnik z Tarnowa.
Był ostatnio w Mielcu bo widziałem foty na jego fb. To może być on, poza tym czytając opis dokładnie pisze jak facet a nie Nataleczka...
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: phototrans.eu: nataleczka2

Post by decomposed05 » 15 Dec 2013, 21:27

Jak to dobrze, że niektórzy nie są zbyt bystrzy.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 17 Dec 2013, 10:02

User was denied
Post Reply