phototrans.eu: data223

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
data223

phototrans.eu: data223

Post by data223 » 01 Jan 2015, 12:48

Image
Kocham fotografować,zajmuję się tym od 3 lat i uważam,że idzie mi to całkiem dobrze...inni ludzie mi mówią,że dobrze kadruje i mnie chwalą,chciałbym sie dostać do waszego portalu ponieważ mógłbym czasem wrzucać ciekawe zdjęcia z Polski jak i róznież ze świata .
Date: 2014-8-7
Number: #4570
Description: Solaris#4570 wypoczywa na pętli przed kolejnym kursem do centrum
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.eu: data223

Post by egon » 01 Jan 2015, 22:25

data223 wrote: Description: Solaris#4570 wypoczywa na pętli przed kolejnym kursem do centrum
Do centrum czego? Kaj to jest?
Kadr nawet dobry , ale pierońsko ciemne to zdjęcie. Trzeba więcej czasu poświęcić obróbce, wtedy będziesz mógł powiedzieć, że fotografowanie dobrze Ci idzie. Samo pstryknięcie nie wystarcza. No i masz ewidentnie problem z czytaniem pisma obrazkowego, piktogramy wyraźnie określają dopuszczalne rozmiary zdjęcia ;)
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: phototrans.eu: data223

Post by justforfun » 01 Jan 2015, 23:30

Mam dziwne wrażenie, że to Gawroński.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.eu: data223

Post by egon » 02 Jan 2015, 01:21

justforfun wrote:Mam dziwne wrażenie, że to Gawroński.
Nie znam człowieka. Zwracam uwagę na zdjęcie, nie na nazwisko.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: phototrans.eu: data223

Post by justforfun » 02 Jan 2015, 13:58

egon wrote:
justforfun wrote:Mam dziwne wrażenie, że to Gawroński.
Nie znam człowieka. Zwracam uwagę na zdjęcie, nie na nazwisko.
Robi syf w Tarnowie, wali durne komentarze pod zdjęciami, umysłowo też nie ma wszystkiego na swoim miejscu (i to nie domysł czy obrażanie go, tylko fakt), kradnie opisy i zdjęcia z TWB na swoją stronę na facebook'u "ZKM Tarnów", i mógłbym wymieniać jeszcze wiele innych rzeczy. Jego zdjęcia to knoty, którymi zawaliłby tę fotogalerię (wgląd na tym "fanpage" na FB). Oczywiście to zdjęcie również widnieje na tej stronie.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 03 Jan 2015, 22:49

User was denied
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: phototrans.eu: data223

Post by empi » 18 Mar 2018, 22:53

justforfun wrote:
02 Jan 2015, 13:58
egon wrote:
justforfun wrote:Mam dziwne wrażenie, że to Gawroński.
Nie znam człowieka. Zwracam uwagę na zdjęcie, nie na nazwisko.
Robi syf w Tarnowie, wali durne komentarze pod zdjęciami, umysłowo też nie ma wszystkiego na swoim miejscu (i to nie domysł czy obrażanie go, tylko fakt), kradnie opisy i zdjęcia z TWB na swoją stronę na facebook'u "ZKM Tarnów", i mógłbym wymieniać jeszcze wiele innych rzeczy. Jego zdjęcia to knoty, którymi zawaliłby tę fotogalerię (wgląd na tym "fanpage" na FB). Oczywiście to zdjęcie również widnieje na tej stronie.
Nie wiedzieć czemu ten typ w końcu dostał konto i dodaje kradzione zdjęcia razem z kradzionymi opisami. Ban!
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
justforfun
Posts: 362
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Tarnów

Re: phototrans.eu: data223

Post by justforfun » 20 Mar 2018, 12:42

empi wrote:
18 Mar 2018, 22:53
justforfun wrote:
02 Jan 2015, 13:58
egon wrote: Nie znam człowieka. Zwracam uwagę na zdjęcie, nie na nazwisko.
Robi syf w Tarnowie, wali durne komentarze pod zdjęciami, umysłowo też nie ma wszystkiego na swoim miejscu (i to nie domysł czy obrażanie go, tylko fakt), kradnie opisy i zdjęcia z TWB na swoją stronę na facebook'u "ZKM Tarnów", i mógłbym wymieniać jeszcze wiele innych rzeczy. Jego zdjęcia to knoty, którymi zawaliłby tę fotogalerię (wgląd na tym "fanpage" na FB). Oczywiście to zdjęcie również widnieje na tej stronie.
Nie wiedzieć czemu ten typ w końcu dostał konto i dodaje kradzione zdjęcia razem z kradzionymi opisami. Ban!
Zapewne to właśnie Gawroński.
Widziałem właśnie, że były dodane jakieś zdjęcia jednak nie pasowała mi ich jakość do tego gościa. Skąd je podpieprzył - nie wiem. Bardziej mnie zastanawia jak on dostał konto...
Ja rozumiem, że z Tarnowa bardzo rzadko wlatują jakiekolwiek zdjęcia, ponieważ każdy kto dodawał zdjęcia zaczął swoje życie, rodzina, praca itp ale jednak poziom trzeba utrzymać. On swoimi "zdjęciami" na pewno by tego poziomu nie utrzymał, a nawet nie dosięgnął tego co było. Ban zasłużony.
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: phototrans.eu: data223

Post by empi » 28 Mar 2018, 23:05

Zdjęcia były kradzione stąd: http://www.gtstar.cba.pl/galeria.php Swoją drogą bardzo fajna galeria, polecam :)
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
Post Reply