Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

User avatar
projektor_ols
Posts: 208
Joined: 30 Jun 2007, 00:00
Location: Olsztyn

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by projektor_ols » 30 Jun 2020, 22:25

A w tych czasach są jeszcze potrzebni tutaj blokerzy? :P Większość zdjęć trzyma i tak tu poziom, młodzi i gniewni kierują się na grupki facebookowe, a niedobitki w postaci młodych, gniewnych i z względnie dobrym sprzętem raczej trzymają poziom. Jedynie większa weryfikacja zdjęć niektórych zagranicznych autorów i więcej samokrytyki u niektórych blokerów, którzy są utwierdzeni w swojej wspaniałości i talencie - wystarczyłoby w tej chwili.

Co ro Rafixa - ok, ale zdecydowanie nie teraz. Za młody i jeszcze musi trochę pokory i ogarnięcia nabrać.
User avatar
rafix461
Posts: 42
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by rafix461 » 30 Jun 2020, 23:04

mrozard wrote:
30 Jun 2020, 22:17
Śmiem twierdzić, że bloker oprócz warsztatu powinien posiadać coś więcej. Mam na myśli to, że Rafixowi może uderzyć sodówa, pamiętajmy że bloker ma nie tylko możliwość blokowania zdjęć...
Też tak twierdzę. Możesz rozwinąć wypowiedź w kwestii posiadania czegoś więcej? Ciekaw jestem, czy nasze poglądy na ten temat się różnią.
O to się nie martw. Jestem świadom, że w przeszłości różnie się zachowywałem, ale od tego czasu wiele się zmieniło.
Jeśli zakładasz, że coś poszłoby za daleko, przecież da się to sprawdzić. Myślisz, że staram się po to, żeby stracić to wszystko przez nadużycie władzy? Mam zupełnie inny cel niż usuwanie komentarzy, które pewnie miałeś na myśli.
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mrozard » 30 Jun 2020, 23:30

Kolega wyżej wyczerpał temat, nie będę nic więcej dodawał.
wg
Posts: 101
Joined: 18 Aug 2006, 00:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by wg » 30 Jun 2020, 23:41

mrozard wrote:
30 Jun 2020, 22:17
Śmiem twierdzić, że bloker oprócz warsztatu powinien posiadać coś więcej.
Dobrze że mówisz, będąc blokerem nie wiedziałem o tym. :D Napisałem nawet, co więcej wg mnie ma Rafix.
ganifan
Posts: 13
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by ganifan » 01 Jul 2020, 16:38

Moim zdaniem Rafix powinien zostać blokerem. Sam w jednym ze swoich komentarzy pod moimi zdjęciami wyraził wielką chęć pomocy w moim kierunku. Zaakceptowałem i nie pożałowałem. Kolega pomógł mi nabyć więcej kreatywności, aby fotografia wyglądała jeszcze lepiej, gdzie wyglądać może czasami średnio lub widać pewne niedociągnięcia. Myślę, że na fotogalerii przez to poziom zdjęć nie spadnie, wręcz przeciwnie! Utrzyma swój poziom. Jak wiadomo, każdy ma swoje początki, ale po czasie dochodzi do pewnego pułapu i jeżeli nie ruszy, to zostaje. Myślę też, że Rafix pomoże w przyszłości nowym użytkownikom, przez co nawet to młodsze pokolenie (nawet ode mnie) zyska na poziomie zdjęć. :D
User avatar
empi
Posts: 1158
Joined: 29 Oct 2005, 00:00
Location: Radom

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by empi » 02 Jul 2020, 09:56

...a jeżeli sodówa uderzy do głowy, to przecież od razu zrobi się afera i się mu odbierze :) więc żadna strata, też jestem za.
potrafię pracować dobrze, potrafię coś tam coś tam
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by mrozard » 02 Jul 2020, 12:46

Ile osób miało w ostatniej dekadzie odebrane B, ze dwie w porywach? XD Empi, szanujmy się. To nie jest argument.
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by umoya » 02 Jul 2020, 12:48

Ja też chciałem kiedyś B ale nie dali mi nigdy, nawet D od dwóch lat nie dostałem. :( A tak na serio, to czy na ten moment aż tak bardzo potrzeba blokerów, skoro poziom galerii jest już tak wyśrubowany, że chyba tylko niemieckie zdjęcia ze słupkami przystankowymi go zaniżają?
User avatar
rafix461
Posts: 42
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by rafix461 » 02 Jul 2020, 18:42

Widzę, że zaskakująca część osób nie wie, że blokerzy nie są tylko od blokowania zdjęć. Otóż najważniejszym zadaniem blokera jest sprawowanie opieki nad nowymi użytkownikami, czyli zajmowanie się moderacją, udzielaniem rad oraz oferowaniem pomocy w doskonaleniu warsztatu, by realnie coś zmienić, a nie tylko ciągle pisać demotywujące uwagi. I to byłby mój cel, tym chciałbym się zająć, co już robię, ale do wykonywania tego w pełni potrzebna jest literka.

@mrozard: Chyba żywisz do mnie jakąś urazę, że nie znając sytuacji i polegając jedynie na zdaniu wyrobionym o mnie w przeszłości na siłę próbujesz wszystkich przekonać, że doszłoby do czegoś złego, gdyby przyznano mi literkę. Jeśli nie sprawdzimy tego w praktyce, to się nie przekonamy, więc na razie twoje obawy przed tym, że zrobię coś niepoprawnego, to jedynie twoja subiektywna opinia.
User avatar
umoya
Posts: 225
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Grudziądz

Re: Dyskusja o knotach, czyli szukamy nowych blokerów

Post by umoya » 02 Jul 2020, 19:16

rafix461 wrote:
02 Jul 2020, 18:42
Otóż najważniejszym zadaniem blokera jest sprawowanie opieki nad nowymi użytkownikami, czyli zajmowanie się moderacją, udzielaniem rad oraz oferowaniem pomocy w doskonaleniu warsztatu, by realnie coś zmienić, a nie tylko ciągle pisać demotywujące uwagi. I to byłby mój cel, tym chciałbym się zająć, co już robię, ale do wykonywania tego w pełni potrzebna jest literka.
Prócz moderacji, do wymienionych przez Ciebie rzeczy absolutnie nie potrzeba literki. Mimo wszystko potrafisz pomóc w udoskonalaniu warsztatu, jest to duży plus.
Last edited by umoya on 02 Jul 2020, 19:23, edited 1 time in total.
Post Reply