Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
obywatel_obywatel

phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by obywatel_obywatel » 19 Sep 2020, 20:46

Image
Brak tematu
13 wrz 2020
Ja m.czarnak.1999@wp.pl
domnie(więcej)
-Po pierwsze primo mam bardzo duże zbiory zdjęć własnego autorstwa którymi chętnie się podzielę,
-Po drugie primo, w przypadku otrzymania konta tutaj gwarantuję CODZIENNE wrzucenie zdjęć, w przeciwieństwie do niektórych userów :D,
-Po trzecie primo, otrzymanie tutaj konta umożliwi mi robienie coraz lepszych jakościowo zdjęć i jednocześnie podnoszenie swoich umiejętności w kategorii fotografia transportu publicznego,
-I po czwarte primo ultimo, jestem pewien, że zdjęcie które wstawiam na kandydaturę jest chyba jednym z lepszych od ostatnio się tu pojawiających.
Date: 2020-9-11
Number: #1307
Description: Słupsk, ul. Hubalczyków. Jeden z pięciu byłych etanolowych, a od jakiś sześciu lat dieslowych OmniLinków mimo 14 lat na karku dzielnie służy razem ze swoimi koleżankami służąc jako rezerwa która na nudę narzekać nie może. Przykładem tego jest chociażby zastępstwo owego wozu za gazową OmniCity #3047 której... nagle zabrakło mocy i dalsza jazda była bez sensu, a miało to miejsce w dzień poprzedzający zrobienie tego zdjęcia :). Niestety jak pozytywnie człowiek pisze o wozie, tak nie można tego zrobić z kierowcą który prowadził ten autobus, ponieważ podczas robienia zdjęcia pokazał on zaciśniętą pięść najprawdopodobniej z wystawionym środkowym palcem ;). No ale jakie miasto, taka komunikacja miejska :D.
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by egon » 19 Sep 2020, 23:13

obywatel_obywatel wrote:
19 Sep 2020, 20:46
-Po drugie primo, w przypadku otrzymania konta tutaj gwarantuję CODZIENNE wrzucenie zdjęć, w przeciwieństwie do niektórych userów :D,
Nie musisz, byle tylko fotki byłyby dobre ;)

obywatel_obywatel wrote:
19 Sep 2020, 20:46
-I po czwarte primo ultimo, jestem pewien, że zdjęcie które wstawiam na kandydaturę jest chyba jednym z lepszych od ostatnio się tu pojawiających.
To prawda, można Kandydatowi dać szansę, na początek może z moderacją.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
mrozard
Posts: 948
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Koszalin

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by mrozard » 21 Sep 2020, 09:18

Nie, tego pana żegnamy.
OmniCity
Posts: 73
Joined: 23 Jan 2009, 00:00

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by OmniCity » 21 Sep 2020, 10:42

Tak jak pisze kolega Mrozard - żegnamy na wstępie. Olk/sa/obywatel - każdy już wie, do czego jest zdolny. Ciekawe, czy napisał kolejnego maila do ZIM-u, a później do urzędu miasta z pytaniem o działającą klimatyzację :lol: :lol:
User avatar
egon
Posts: 570
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by egon » 21 Sep 2020, 19:30

OmniCity wrote:
21 Sep 2020, 10:42
Tak jak pisze kolega Mrozard - żegnamy na wstępie. Olk/sa/obywatel - każdy już wie, do czego jest zdolny. Ciekawe, czy napisał kolejnego maila do ZIM-u, a później do urzędu miasta z pytaniem o działającą klimatyzację :lol: :lol:
No ale co w tym złego, że pisze maile? Jak widzi nieprawidłowości, to niech pisze, przecież nie będzie siedział jak pies z podkulonym ogonem przed świętymi krowami. To pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Ja też kilkakrotnie pisałem, i to nie maile, a papierowe listy do KZK GOP i PKM-u, że linie są obsługiwane nieprawidłowym taborem - a to pojazd za stary, a to za krótki, a to saunobus, albo też kurs notorycznie spóźniający się bez uzasadnienia, co uniemożliwiało przesiadkę. Oceniłem Kandydata tylko za jakość zdjęcia, które jest przyzwoite. IMO działania pozafotograficzne nie powinny mieć wpływu na zakwalifikowanie. No chyba, że o czymś nie wiem.
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
OmniCity
Posts: 73
Joined: 23 Jan 2009, 00:00

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by OmniCity » 21 Sep 2020, 19:51

No właśnie - nie wiesz. Popatrzyłbyś troszkę na jego komentarze i to, co pisze, to zrozumiesz. Daleko szukać nie trzeba - następna kandydatura i wyzywa od ch... To jest podstawa dorosłego człowieka?
Więcej nie chce mi się pisać. Dawno temu skończyłem użeranie się z tym dzieckiem i jego żenującymi komentarzami. Tatuś, jak i inni, też mają go serdecznie dość. Tyle ode mnie.
Post Reply