phototrans.pl: obywatel_obywatel

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
obywatel_obywatel

phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by obywatel_obywatel » 21 Sep 2020, 13:59

Image
-Po pierwsze primo mam bardzo duże zbiory zdjęć własnego autorstwa którymi chętnie się podzielę,
-Po drugie primo, w przypadku otrzymania konta tutaj gwarantuję CODZIENNE wrzucenie zdjęć, w przeciwieństwie do niektórych userów :D,
-Po trzecie primo, otrzymanie tutaj konta umożliwi mi robienie coraz lepszych jakościowo zdjęć i jednocześnie podnoszenie swoich umiejętności w kategorii fotografia transportu publicznego,
-I po czwarte primo ultimo, jestem pewien, że zdjęcie które wstawiam na kandydaturę jest chyba jednym z lepszych od ostatnio się tu pojawiających.

P.S: Prośba do użytkownika forum OmniCity, znanego na phototrans jako Patryk, przestań z łaski swojej pisać dyrdymały tak jak to uczyniłeś pod moją kandydaturą, że ja wysyłam maile do ZIM-u, bo po pierwsze powinno to Ciebie ch... gówno obchodzić co ja i gdzie piszę a po drugie nie wymyślaj jakiś fake-owych historii, tylko napisz jakąś konstruktywną opinię a pro po mojego zdjęcia ;).
Date: 2020-9-16
Number: #1482
Description: Słupsk, ul Kołobrzeska.

#1482 za którego kierownicą siedzi Paweł, jeden z najszybszych i najmilszych kierowców MZK kończy kurs "1" realizowany w ramach zadania P13/A(I zmiana). Na I zmianie kierowca zaczyna swoją pracę o 6:30, gdzie ma do wykonania najpierw kursy "1" i "5", po kursie ze zdjęcia przechodzi na "25" oraz "15" i "16" przez co zmiana z drugim kierowcą o 15:54 ma miejsce na pętli "11 Listopada". Oczywiście z pozdrowieniami dla kierowcy za zwolnienie do zdjęcia i pozytywną reakcję wobec fotografa, a tego w Słupsku ostatnimi czasy trochę brak.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: phototrans.pl: obywatel_obywatel

Post by decomposed05 » 22 Sep 2020, 19:29

gooorzkie żaaaale
Post Reply