phototrans.pl: mateuszserus6

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
mateuszserus6

phototrans.pl: mateuszserus6

Post by mateuszserus6 » 16 Jul 2020, 16:30

Image
Od małego dziecka interesuję się komunikacją miejską i wszystkim tym co jest z nią związane . Czasem hobbistycznie fotografuję zarówno autobusy miejskie ; autobusy turystyczne jak i tramwaje . Zdaję sobie sprawę z tego,że zdjęcia mojego autorstwa nie są najlepsze ale też uważam,że nie są one aż tak tragiczne aby nie nadawały się do zaprezentowania na tym forum . Uważam,iż jeśli moja prośba o dołączenie do grona autorów mających konto na forum została by pozytywnie rozpatrzona mógł bym tutaj raz na jakiś czas wrzucać ciekawe ujęcia pojazdów transportu publicznego...mógł bym również dzięki innym ludziom,którzy tutaj już posiadają konto dostać cenne wskazówki na to jak robić jeszcze lepsze ujęcia fotograficzne niż dotychczas co pózniej na pewno bym umiejętnie wykorzystał .

Phototrans śledzę od paru dobrych lat i szczerze mówiąc zawsze chciałem dodawać tutaj zdjęcia. Mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie moją kandydaturę :) .

Jeśli zdjęcie jest złe bądź jeśli coś należałoby w nim poprawić,to oczywiście bardzo bym prosił o nadmiernie nie błędów,które popełniłem oraz oczywiście o napisanie tego co mógłbym ewentualnie zrobić żeby te błędy poprawić .
Date: 2020-7-16
Number: #600
Description: Tarnów,ul.Wojska Polskiego
User avatar
egon
Posts: 567
Joined: 09 Feb 2005, 00:00

Re: phototrans.pl: mateuszserus6

Post by egon » 16 Jul 2020, 18:24

Jak długo jeszcze będziesz nas męczyć tym samym (fatalnym) zdjęciem?
Bóg dał nam Internet, a diabeł Neostradę.
User avatar
tygrysek
Posts: 163
Joined: 01 Jan 1970, 01:00
Location: Nowy Sącz
Contact:

Re: phototrans.pl: mateuszserus6

Post by tygrysek » 17 Jul 2020, 17:01

To jest dramat - pisało się mu co robi źle ale nic do niego nie dociera i wciąż ładuje swoje knoty. Nie wiem co tacy ludzie myślą - że wrzuci przypadkiem jedno dobre zdjęcie i dostanie konto? To już nawet nie jest naiwność. Można by takich blokować bo to naprawdę tylko spam jest.
Post Reply