www.phototrans.eu: MikołajNS

Prace tych, którzy chcą się dostać na naszą stronę
Post Reply
MikołajNS

www.phototrans.eu: MikołajNS

Post by MikołajNS » 18 Feb 2012, 13:38

ImageWitam ponownie. :) Moja 3 próba, chyba nie ma sensu się rozpisywać, wszystkie informacje o mnie są zawarte w poprzedniej kandydaturze. Dziękuję za rady i opinie. Co to powyższego zdjęcia..no cóż, złapane od ciemnej strony, ale chyba to go całkowicie nie wyklucza. :) Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie kandydatury.
User avatar
lukk
Posts: 1133
Joined: 23 Nov 2008, 00:00

Re: www.phototrans.eu: MikołajNS

Post by lukk » 18 Feb 2012, 14:04

MikołajNS wrote:no cóż, złapane od ciemnej strony, ale chyba to go całkowicie nie wyklucza
Sam przyznajesz, że nie jest najlepsze...
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: www.phototrans.eu: MikołajNS

Post by piotr_kosz » 18 Feb 2012, 14:27

MikołajNS wrote:ImageWitam ponownie. :) Moja 3 próba, chyba nie ma sensu się rozpisywać, wszystkie informacje o mnie są zawarte w poprzedniej kandydaturze. Dziękuję za rady i opinie. Co to powyższego zdjęcia..no cóż, złapane od ciemnej strony, ale chyba to go całkowicie nie wyklucza. :) Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie kandydatury.
...

Kompletnie zepsułeś swój poprzedni potencjał. Zapewne po przeczytaniu wszystkich wskazówek z poprzedniej kandydatury, wybiegłeś podekscytowany na miasto i strzeliłeś przypadkowy kadr bez zastanowienia.

Podejrzewam, że dostałeś konto (kandydatura z Kielc też wyglądała na odrzuconą, jednak jest jakiś błąd w skrypcie), jednak tym zdjęciem udowodniłeś, że nie zasługujesz na bycie członkiem TWB. Szkoda, zmarnowałeś szansę.
Administrator

Decision

Post by Administrator » 18 Feb 2012, 14:50

Ignored
polski1500
Posts: 18
Joined: 01 Jan 1970, 01:00

Re: www.phototrans.eu: MikołajNS

Post by polski1500 » 18 Feb 2012, 14:56

piotr_kosz wrote:
Kompletnie zepsułeś swój poprzedni potencjał. Zapewne po przeczytaniu wszystkich wskazówek z poprzedniej kandydatury, wybiegłeś podekscytowany na miasto i strzeliłeś przypadkowy kadr bez zastanowienia.
(...)
jednak tym zdjęciem udowodniłeś, że nie zasługujesz na bycie członkiem TWB. Szkoda, zmarnowałeś szansę.
Sorry, ale chyba się troche zapędziłeś. To zdjęcie jest lepsze od wielu jakie trafiają do galerii, nie będę wspominał nawet o tym dziale.
User avatar
decomposed05
Posts: 2664
Joined: 19 Apr 2005, 00:00
Contact:

Re: www.phototrans.eu: MikołajNS

Post by decomposed05 » 18 Feb 2012, 15:03

polski1500 wrote:
piotr_kosz wrote:
Kompletnie zepsułeś swój poprzedni potencjał. Zapewne po przeczytaniu wszystkich wskazówek z poprzedniej kandydatury, wybiegłeś podekscytowany na miasto i strzeliłeś przypadkowy kadr bez zastanowienia.
(...)
jednak tym zdjęciem udowodniłeś, że nie zasługujesz na bycie członkiem TWB. Szkoda, zmarnowałeś szansę.
Sorry, ale chyba się troche zapędziłeś. To zdjęcie jest lepsze od wielu jakie trafiają do galerii, nie będę wspominał nawet o tym dziale.
Ja widzę, że on już konto ma więc próżne wasze dysktusje.
User avatar
piotr_kosz
Posts: 313
Joined: 27 Aug 2007, 00:00

Re: www.phototrans.eu: MikołajNS

Post by piotr_kosz » 18 Feb 2012, 15:21

polski1500 wrote: Sorry, ale chyba się troche zapędziłeś. To zdjęcie jest lepsze od wielu jakie trafiają do galerii, nie będę wspominał nawet o tym dziale.
Może i przesadziłem, jednak sam autor tej fotografii przyznał, że jej już nie doda. Co więcej - potwierdził, że wybrał to zdjęcie do rejestracji z rozpędu i bez zastanowienia.
Post Reply